Strona główna » Rooms » Ufo ślizgacze i Gokarty na pedały

Ufo ślizgacze i Gokarty na pedały

Świetną i stosunkowo nową atrakcją Krynicy dla rodzin z dziećmi są ślizgacze! To wspaniała zabawa dla całej rodziny. Zostań kierowcą elektrycznego mini pojazdu w kształcie UFO. Spróbuj opanować sterowanie Ufo – pojazd obraca się i porusza we wszystkich kierunkach.

Największą frajdę dają zderzenia z przyjaciółmi, wyścigi i szalone obroty w miejscu. Pojazd rozpędza się do 7 km /h tak , że zderzenia są solidne, ale jednocześnie bezpieczne. Sprawdziliśmy to na naszej rodzinie! Jeśli masz malucha, który nie byłby w stanie sam prowadzić pojazdu możesz usiąść razem z nim w jednym Ufo i sterować pojazdem za niego.

Polecamy to super zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku!

Ufo Ślizgacze

(z rabatem dla naszych Gości)
Krynica, ul. J. Piłsudskiego (w Parku naprzeciw dorożek)

Gokarty na pedały

Dodatkowo nie tylko młodsze towarzystwo męskie zainteresuje przejażdżka gokartem na pedały. Bezpieczne pojazdy różnej wielkości również podwójne można wykorzystać w czasie spaceru Deptakiem Krynickim. Twoje dziecko będzie miało super zabawę a Ty chwile oddechu dla siebie!

Gokarty na pedały zlokalizowane są w dwóch miejscach – jedno to koło ślizgaczy Ufo a drugie w pobliżu kawiarenki Maleńka. I z tej lokalizacji lubię korzystać najbardziej!

Maleńka to cudowna Maleńka Kawiarenka z pysznym ciastem i dobrą kawą. Nasza rodzinna wyprawa do Krynicy bardzo często kończy się w tym miejscu. Ja z serniczkiem i herbatką, mąż z kawką i serniczkiem siedzimy relaksując się cudownym widokiem roześmianych dzieci (nie potrzebujących wtedy rodziców chyba że w miedzy czasie trzeba zamówić lody..) szalejących wokół alejek z nowo poznanymi rówieśnikami…

Bardzo polecamy! Dla naszych Gości na tą atrakcję Krynicy również specjalne zniżki!

Zobacz także