Strona główna » Rooms » Agroturystyka z sauną

Sauna

Sauna dobra na wszytko nie tylko w czasie zimowego wypoczynku w górach!

Zimą po nartach, latem w pochmurną pogodę, gdy chcesz się rozgrzać, albo tylko zrelaksować, gdy w czasie urlopu bierze Cię przeziębienie, albo chcesz odprężyć mięśnie po górskiej wędrówce.

Sauna dla zdrowia i urody

Na pewno wiesz, że warunki panujące w saunie przyczyniają się do rozluźnienia mięśni i usprawnienia stawów, likwidując lub znacznie łagodząc ich zmęczenie, nadwerężenie, stany zapalne, dolegliwości bólowe. Dzięki tym warunkom można też oczyścić pory skóry – gdy pory są zatkane, zgromadzone w nich różnego rodzaju zanieczyszczenia nie mają ujścia i prowadzi to do stanów zapalnych, wyprysków, obrzęków, zaczerwienienia skóry. Korzystanie z sauny pozwala uniknąć takich problemów. Po saunie odpowiednio ukrwiona i dotleniona skóra staje się jędrna, nabiera zdrowego koloru i młodzieńczego wyglądu.

Sauna hartuje i rozluźnia

Rozgrzewając i schładzając ciało, korzystając na przemian z sauny i z chłodnego prysznica hartujemy cały organizm. Dzięki temu stajemy się mniej podatni na przeziębienia i choroby wirusowe.

To tylko niektóre z zalet sauny. W naszej saunie z elementami jaskini solnej i zapachem drzewa cedrowego możesz zafundować sobie kilka chwil w kameralnej atmosferze i błogim cieple to na pewno pozwoli się rozluźnić i odpocząć Twoim zmysłom.

Sprawdź!

Zobacz także