Propozycje na czerwcowy piątek

PIĄTEK  – z adrenaliną w Muszynie


10.00 spływ Pontonowy rzeką Poprad z Fabryką Endorfin w Muszynieal. Zdrojowa (Zapopradzie) pinezka lokalizacji spływu Google maps 9.30 wyjazd z parkingu Pensjonat  – dojazd we własnym zakresie ok 15km do Muszyny – z Tylicza ulicą Konfederatów Barskich, pod szkołą skręt w lewo w kierunku Krynicy, przy wyjeździe z Tylicza skręt w lewo na Powroźnik, w Powroźniku w lewo na Muszynę drogą wojewódzką 971. W Muszynie obwodnicą – kierunek na Leluchów aż do al. Zdrojowej (skręt w prawo w al. Zdrojową), tuż za mostem znowu skręt w prawo na parking (przed basenem) pinezka lokalizacji parkingu Google maps– wycieczka fakultatywna odpłatna – koszt 40zł osoba dorosła, 30zł dziecko powyżej lat 3 (do lat 3 gratis). Wyprawa rodziców z dziećmi, które mają zdolność wysiedzenia w jednym miejscu ponad 1h. W razie rezygnacji, aby nie być obciążony kosztami spływu koniecznie odwołaj swój udział: 660313091

Tutaj filmiki ze spływu: Fabryka Endorfiny

Rezerwacja pontonu i zapisy w recepcji.

Dla tych co nie lubią wody mamy alternatywę:

Indywidualny Spacer Krainą Księcia Popradu w Muszynie, al. Zdrojowa (Zapopradzie)

dojazd we własnym zakresie ok 15km do Muszyny – z Tylicza ulicą Konfederatów Barskich, pod szkołą skręt w lewo w kierunku Krynicy, przy wyjeździe z Tylicza skręt w lewo na Powroźnik, w Powroźniku w lewo na Muszynę drogą wojewódzką 971. W Muszynie obwodnicą – kierunek na Leluchów aż do al. Zdrojowej (skręt w prawo w al. Zdrojową), tuż za mostem znowu skręt w prawo na parking pinezka lokalizacji parkingu Google maps (przed basenem, ten sam parking na którym parkują Rodziny jadące na spływ).

Spacer obejmuje rekreacyjną część miasta Muszyny: Zapopradzie. Do odkrywania będą ogrody tematyczne (ogrody klasyczne, baśni i  legend, magiczne i na koniec ogrody sensoryczne).

W ciągu kilku chwil przeniesiecie się do Starożytnej Grecji, zajrzycie do poszczególnych muz, przejdziecie bramę kraju baśni i legend. Podziwiać będziecie również piękne ptaki: kaczki mandarynki, pawie, żurawie, bażanty złociste, gęsi czy papugi. Przyrodę oraz krajobrazy będziecie poznawać wszystkimi zmysłami. Wieża widokowa ucieszy oko, ziołowy zagajnik zanęci w nosie, szemrzący strumyk obudzi słuch, kujące ostrokrzewy aktywuje dotyk, a pyszna kawa i lody w kawiarni na szczycie dopełnią relaksu!

17:00 – 18:00 – popołudnie z bajką –  spotkanie:  pensjonat.