TYDZIEŃ U GRZEGORZA – ŚRODA – ZABAWA DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU

6.08.2014 środa

I tym razem nasze warsztaty z szycia (pozornego bo jak widać jest go obok świetnej zabawy rodzinnej – najmniej) były bardzo udane.

 

I znów całe rodzinki ze swoimi dziećmi wykazały się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością. Plan zakładał zrobienie kilku sówek, jednak dzieci ruszyły głową i obok sów powstały rybki przyjazne i te bardziej groźne – piranie i kotek i misiu przytulaczek i nawet kolorowa Rainbow Dash..

Każda sowa była inna, jedna miała skrzydła inna krawatkę a inna tylko małe oczka jeszcze inna miała frędzelkowate uszka i wielkie mądre sowie oczy.

 

Zaangażowani w zabawę byli wszyscy do pomocy maluchom pospieszyły i Mamy i Tatusiowie i Babcie i dziadkowie i nawet Ciocie i Wujkowie. Szyli chłopcy i dziewczynki!! Ci co mówili że nie umieją i Ci co mówili że nie lubią zabaw z igłą.. Nikt się nie wyłamał i każdy maluch z własnoręcznie zrobioną maskotką wyszedł zadowolony z zajęć!

 

Bardzo polecamy taką formę spędzania czasu szczególnie kiedy chmury krążą po niebie – w czasie rodzinnej zabawy nikt tego nie widzi i nikomu to nie psuje humoru.

 

Wszyscy dobrze się bawią i cieszą się, że mogą być i tworzyć razem!

 

Dzisiejszy dzień to kolejny dowód na to, że u nas Rodzice i Dzieci w czasie wakacji dobrze bawią się razem!