Odkryj dla siebie naszą górską okolicę

Tylicz przyjazny rodzinom

Stadnina Koni Lama

Konie, kucyki… Sam widok sprawia dużo radości każdemu dziecku a co dopiero możliwość jazdy?! A jeśli umiesz już jeździć – możesz uciec galopem od codziennych problemów w przepiękny krajobraz!

Zobacz szczegóły!

Mini Zoo ze zwierzętami

Krowa muuuu, koza meeeee, baran beeeeee… Posłuchaj jeszcze innych zwierząt! Zobacz jak wyglądają z bliska, pogłaskaj je, dowiedz się co jedzą… A wszystko na Farmie Lama w Mini Zoo!

Zobacz szczegóły!

Przejażdżka wozem zaprzęgnięta konikami

Jedną z wielu wycieczek dla dzieci i rodziców w naszej Agroturystyce jest przejażdżka wozem zaprzęgniętym w parę koni na pobliskie łąki u podnóża góry Łan. Później słuchamy co mówią do nas ptaki i świerszcze . Zobacz ile przy tym zabawy!

Zobacz szczegóły!

Quest szlakiem źródełek wody mineralnej

Quest to jedna z wielu naszych propozycji spędzenia czasu z dziećmi. Ma to ukryty cel: zmobilizować najmłodszych podróżników do odbycia swojej pierwszej wielkiej wyprawy odkrywców!

Zobacz szczegóły!

Mofeta w tyliczu

Chcesz poczuć oddech wulkanu? Tylko w Tyliczu masz taką możliwość! Tylicka mofeta jest jedną z największych w Karpatach a może nawet na świecie!

Zobacz więcej!

Strumienie i źródła mineralne w Tyliczu

Czy wiesz, że woda Kropla Beskidu wydobywana i butelkowana jest w Tyliczu? Nie tylko Krynica słynie z wód mineralnych – Tylicz także ma swe źródła!

Zobacz szczegóły!

szlaki piesze i nordic walking

Piękne krajobrazy i świetny mikroklimat zachęcają do spacerów po wielu szlakach pieszych i nordic walking. Jeśli poszukujesz kijów lub nosideł dla dzieci – tutaj znajdziesz listę wypożyczalni.

Zobacz więcej!

trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów

Kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych oraz propozycje krótkich wypraw i ścieżek dla dzieci. Jeśli nie masz rowerów ze sobą – wybierz którąś z wypożyczalni rowerów w Tyliczu!

Zobacz więcej!

Ścieżka przyrodnicza Na Rakowsku

To doskonała propozycja na wycieczkę dla rodziców z dziećmi – można na niej spróbować wody mineralnej wprost ze źródła, podejrzeć przyrodę, posłuchać lasu i zatrzymać się na biwak!

Zobacz więcej!

Jazda konna szlakiem konnym

Koń jaki jest każdy widzi. Ale nie każdy widział krajobrazy Sądecczyzny siedząc na koniu! Możesz wybrać się jednym ze szlaków konnych albo spróbować jazdy konnej od zera, w lokalnych stadninach!

Zobacz więcej!

Sądecka flora i fauna

Zobacz wszystkie zwierzęta i rośliny żyjące w górach Beskidu Sądeckiego, które spotkasz na wycieczce do lasu albo na łące: salamandrę, dziwne grzyby i owady, czarnego bociana i wiele innych!

Zobacz więcej!

plac zabaw z siłownią pod chmurką

Połącz zabawę i ćwiczenia kondycji. Plac zabaw z siłownią pod chmurką to jedyne miejsce gdzie możesz to połączyć. Na świeżym powietrzu w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i szumu wody – zimą i latem – ćwiczyć może cała rodzina!

Zobacz więcej!

tor gokartowy

Dla wszystkich fanów Kubicy (i nie tylko) właściciele toru gokartowego w Tyliczu przygotowali sporo emocji! Zapraszamy dorosłych i dzieci – pod fachową opieką każdy może sprawdzić swoje siły w roli kierowcy rajdowego!

Zobacz więcej!

pijalnia wody w parku zdrojowym Tylicza

Kto przyjedzie do Tylicza, powinien napić się naszej wody mineralnej, słynącej już na ucztach u Wierzynka jako napój chłodzący i orzeźwiający. Spróbuj i Ty!

muzeum dziejów Tylicza

650 lat historii Tylicza w jednym miejscu: w eksponatach, na zdjęciach, w dokumentach oraz wystawach przygotowanych z kolekcji ze zbiorów prywatnych mieszkańców i sympatyków.

Zobacz więcej!

Tylicka Golgota i dróżki Maryjne

Zatrzymaj się na chwilę w biegu dnia codziennego… Pospaceruj ścieżkami maryjnymi aż do Tylickiej Golgoty, poczytaj, pomyśl naciesz oko widokiem krajobrazu Beskidu Sądeckiego…

Zobacz więcej!

Historia i zabytki Tylicza

Długa, 650 letnia historia Tylicza zaciekawia i intryguje, dzięki wiekowej wielokulturowości Polaków, Żydów i Łemków zamieszkujące obok siebie. Przeczytaj o miejscu styku trzech kultur i narodów!

Zobacz więcej!

Ścieżki edukacyjno – przyrodnicze

Spacerując po trasie ścieżek przyrodniczych możesz poznać wiele ciekawostek przyrodniczych, gatunków drzew i innych roślin – a przy odrobinie szczęścia usłyszysz dzięcioła, zobaczysz sarnę lub czarnego bociana!

Zobacz więcej!

BOISKA WIELOFUNKCYJNE

Jesteś fanem piłki nożnej potrzebujesz wrażeń i odpowiednio przygotowanego terenu do gry boisko – Orlik w Tyliczu na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zobacz też inne ogólnodostępne boiska do nogi, siatkówki i kosza w Muszynie i Krynicy. Sprawdź!

Zobacz więcej!

Baseny, zjeżdżalnie, place zabaw

Pełna lista basenów oraz zjeżdżalni – krytych i otwartych w Tyliczu i Krynicy – zobacz wymiary niecek, godziny otwarcia oraz inne informacje – wszystkie w jednym miejscu!

Zobacz więcej!

W karczmach i restauracjach domowo i smacznie

Osypek z żurawiną, bacowskie pierogi i kwaśnica to niektóre z naszych przysmaków. Spróbuj placków ziemniaczanych ze śmietaną u Pani Basi w Wiejskiej Chacie, albo pizzy u Czarka w Pokusie.

Zobacz więcej!

Salon kosmetyczny, fryzjer w Tyliczu

Relaksująca muzyka, miła atmosfera, odpoczynek i odprężenie oraz profesjonalne usługi fryzjerskie i kosmetyczne – zobacz, co oferuje salon Świat Piękna w Tyliczu.

Zobacz szczegóły!

Zimowo w Tyliczu

Przy wyciągach w Tyliczu dzieci mogą korzystać bezpłatnie z BabySki na słonecznych stokach – zjeżdżać na sankach, jabłuszkach albo próbować pierwszych kroków na nartach – zobacz:

Zobacz szczegóły!

Pakiety szyte na miarę rodziny

Wybierz dla siebie ofertę

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!