w Tyliczu, w górach Beskidu Sądeckiego

Tylickie Wzgórze rodzinny pensjonat

… dzięki Wam możemy się rozwijać …

Tylickie Wzgórze to nasza nowa propozycja na wypoczynek w Tyliczu dla Waszej Rodziny.

Pensjonat Tylickie Wzgórze dla rodzin z dziećmi

Usytuowany na wzgórzu, tuż nad Agroturystyką U Grzegorza.

Pensjonat Tylickie Wzgórze tuż nad Agroturystyką U Grzegorza

Z jego okien, niezależnie z której strony wyjrzysz, rozciąga się cudowna panorama na góry Beskidu Sądeckiego. Kto u nas już był – wie, że ten widok, tak samo zimą jak i latem, zapiera dech w piersi..

Soczysta zieleń wiosny, albo biały puszek okrywający falę łąki i pagórków na pewno ucieszy, każdego kto potrafi docenić naturę gór..

Widok z okien Pensjonatu Tylickie Wzgórza na góry Beskidu Sądeckiego

Pytacie czemu nowa nazwa? Odpowiadamy, że nowe zobowiązuje.. Daje szerszą perspektywę..

Dalej u Grzegorza, ale na wzgórzu.. Już nie agroturystyka a pensjonat.

Większe przestrzenie pokoi, pokoi studio i jadalni, choć nadal kameralnie. Nieszablonowy, nowoczesny design, jednak ciepły i wygodny – inspirowany naturą gór. Drzewo, kamień, to co nas otacza, wnieśliśmy po trosze do środka..

To dzięki Wam będzie tu niezmiennie, cudownie rodzinna atmosfera, bo to Wy tworzycie ją z nami.

Nasza kuchnia też pozostanie ta sama. Prosta, smaczna, świeża i z najwyższej jakości produktów, również regionalnych. Biały ser od naszej Babci na śniadanie.. Domowe obiadki i desery, które z apetytem wsuwają nawet największe niejadki.. 

Animacje i warsztaty dla dzieci? Oczywiście też będą i duża przestrzeń do wspólnej zabawy, dodatkowo kącik zabaw w jadalni żebyście mogli spokojnie dopić kawę bez zmartwienia, że dzieci zniknęły z pola widzenia z rówieśnikami.

Będzie też winda.. Przecież bagaże same się nie wniosą na trzecie piętro :)

Co jeszcze?

Bezpłatne wifi i parking!

A kiedyś .. za jakiś czas.. stworzymy dla Was strefę Spa z basenem i saunami.. ale na to jeszcze musicie zaczekać!

Zapraszamy! Otwarcie już 20.12.2019

Reasumując: od sezonu zimowego 2019/2020 mamy dwie możliwości pobytu. Jedna ta, którą już dobrze znacie – w Agroturystyce U Grzegorza i druga zupełnie nowa.
Zapraszamy do pensjonatu Tylickie Wzgórze, który wciąż jeszcze przygotowujemy: klimatyczne 200m2 jadalni z kominkiem i salką zabaw dla dzieci. Nowe, duże przestrzenie wspólne, nowe pokoje, każdy z balkonem. Dodatkowo dużo większy, monitorowany pokój zabaw, śniadania i obiady w postaci szwedzkiego stołu, winda, klimatyzacja w pokojach, cudowne widoki i jeszcze więcej… 

Ci z Was, którzy wybiorą mieszkanie w pensjonacie Tylickie Wzgórze, będą mogli korzystać z posiłków, sali zabaw i animacji w tym samym budynku.

Dodatkowo, oczywiście jak co roku zapraszamy na popołudniowe, animowane spotkania  przygotowane szczególnie pod kątem dzieci. 

I tak, jeśli macie ulubione pokoje U Grzegorza i właśnie tam zamieszkacie, to będziecie mogli korzystać z pokojów zabaw i gier, oranżerii z kominkiem, miejsca dotychczasowej jadalni – tak jak dotąd.

W bonusie (bez dodatkowych dopłat), zaproponujemy Wam zjedzenie posiłków (śniadania i obiadokolacje w postaci szwedzkiego stołu), spotkania animacyjne i możliwość korzystania z dużej sali zabaw w pensjonacie Tylickie Wzgórze. Przypominam, że budynki są położone obok siebie, jeden tuż nad drugim.

Jeszcze chwilę cierpliwości a pojawi się opis pokoi w Tylickim Wzgórzu.

Ale już teraz zobaczcie jak będą wyglądać pokoje, w których już za niedługo zamieszkacie!