Narty dla rodzin z dziećmi w Tyliczu, Krynicy

Super ferie w górach Beskidu Sądeckiego

Zanim wyjedziesz na ferie z dzieckiem

Jeśli to ma być Twój pierwszy wyjazd na nart z dzieckiem, jeśli sam nie jeździsz, nurtuje Cię wiele pytań i wątpliwości. Jak ubrać dziecko? Jaki karnet kupić, punktowy czy czasowy? Na jakim wyciągu zacząć? Poszukaj odpowiedzi na te i wiele innych  pytania, właśnie w tym dziale.

Wyciągi: Tylicz, Krynica, Wierchomla

Różnorodność tras, od czarnych dla zaawansowanych po babyski dla najmłodszych dzieci, szkółki i wypożyczalnie, zaplecze gastronomiczne – zobacz wyciągi w Tyliczu, Krynicy Zdrój, Muszynie i Wierchomli! Super alternatywa na ferie w górach dla rodzin z dziećmi.

Przedszkola narciarskie dla dzieci

Chcesz zyskać kilka chwil dla siebie, na spacer, na jazdę na nartach, opalanie na stoku lub na naukę jazdy na snowboardzie? Zapisz swoje dziecko do przedszkola narciarskiego!

Szkółki narciarskie w Tyliczu

Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na nartach albo desce snowboardowej – wybierz jedną z wielu szkółek narciarskich w Tyliczu – dla naszych gości z dodatkowym rabatem!

Wypożyczalnie nart w Tyliczu

Zobacz gdzie możesz wypożyczyć deskę snowboardową albo narty w Tyliczu – lista wszystkich okolicznych wypożyczalni sprzętu narciarskiego na stokach i przy wyciągach.

Trasy dla narciarstwa biegowego

Nie mamy pewności, czy Justyna Kowalczyk testowała te trasy dla narciarzy biegowych (choć pochodzi z niedalekiej Kasiny Wielkiej), ale z pewnością każdy amator tego sportu je polubi – zobacz dlaczego:

Snowtubing

Oto kolejna atrakcja Tylicza i Krynicy: snowtubing. Bezpieczna jazda po śniegu na dmuchanych dętkach, która dostarcza niemałej dawki adrenaliny, mnóstwo zabawy i radości!

Psie zaprzęgi

Zabawa z psami, przygotowanie haskich do drogi: zakładanie uprzęży, zapinanie do sań i w końcu przejażdżka – chcesz spróbować? Zostań na chwilę maszerem swojego stada!

Lodowiska

Łyżwy w wakacje? Tak, w górach to możliwe! Oto lodowiska w Krynicy (hala lodowa czynna cały rok) oraz otwarte lodowisko Muszynie – świetna alternatywa na niepogodę!

Kamery ze stoków

Sprawdź warunki narciarskie online – zobacz obraz z kamer internetowych na stokach i wyciągach z Tylicza i Krynicy, sprawdź ile osób spaceruje krynickim Deptakiem!

Zima w Tyliczu

Ferie w górach dla każdego i dużego i małego

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!