Relaks i odprężenie

W pensjonacie w górach z saunami

Po wielu pracowitych miesiącach, wnętrze Strefy Saun nareszcie wygląda tak, jak tego chcieliśmy. Myślę, że słowa są już zupełnie zbędne, zerknijcie na zdjęcia w poszczególnych zakładkach poniżej.

Designerska Sauna Fińska

Projektując naszą Saunę Fińską dokładnie wiedzieliśmy jaki efekt chcemy osiągnąć. Miała być inna niż ta, którą mieliśmy do tej pory – pomieszczenie ze świerkową, jasną, pionową boazerią. Takie sauny spotykaliśmy w wielu miejscach. Marzyło nam się, żeby to miejsce było przez korzystających zapamiętane jako inne niż odwiedzane do tej pory.

Czy osiągnęliśmy oczekiwany efekt? Sprawdźcie sami!

Nasza, designerska sauna sucha ma rustykalny charakter. Tutaj nadal dominuje drewno jednak tym razem w połączeniu z kamieniem. Całe wnętrze kolorem, strukturami nawiązuje do strefy Spa & Wellness, świetnie komponując się z otaczającą nas naturą wzgórz i lasów.

Pachnące, postarzane, szerokie modrzewiowe dechy, kamień, elementy metaloplastyki… Miejsce z dobrym klimatem! To właśnie nasz pomysł na Wasz zapamiętany wypoczynek w górach.

Łaźnia parowa

To wnętrze, gdzie dominuje kamienna mozaika. Drobny kamyczek, w wielu odcieniach szarości, beżu i bieli jest powieleniem mozaiki ze strefy basenowej.

Już teraz wyobraź sobie jak otula Cię delikatne światło i ciepła para, powodując uczucie rozluźnienia i psychicznego odprężenia… Po nartach, po wędrówce górskiej…

W samotności lub w towarzystwie znajomych… Choć na chwilę oderwij się od codziennych trosk i hałasu. Zapraszamy.

Sauna

Wakacje lub ferie zimowe z dzieckiem powinny sprawiać przyjemność nie tylko maluchowi, ale i jego rodzicom, którzy z pewnością chętnie skorzystają z dobrodziejstw, jakie oferuje sauna dostępna w naszym obiekcie.

Sauna dla zdrowia i urody

Sauna jest dobra na wszystko, nie tylko w czasie zimowego wypoczynku z rodziną w górach! Zimą po nartach, latem w pochmurną pogodę, gdy chcesz się rozgrzać albo tylko zrelaksować, gdy w czasie urlopu bierze Cię przeziębienie albo chcesz odprężyć mięśnie po górskiej wędrówce.

Na pewno wiesz, że warunki panujące w saunie przyczyniają się do rozluźnienia mięśni i usprawnienia stawów, likwidując lub znacznie łagodząc ich zmęczenie, nadwyrężenie, stany zapalne, dolegliwości bólowe. Dzięki tym warunkom można też oczyścić pory skóry – gdy pory są zatkane, zgromadzone w nich różnego rodzaju zanieczyszczenia nie mają ujścia, prowadzi to do stanów zapalnych, obrzęków, zaczerwienienia skóry. Korzystanie z sauny pozwala uniknąć takich problemów. Po saunie odpowiednio ukrwiona i dotleniona skóra staje się jędrna, nabiera zdrowego koloru i młodzieńczego wyglądu.

Sauna hartuje i rozluźnia

Rozgrzewając i schładzając ciało, korzystając na przemian z sauny i z chłodnego prysznica hartujemy cały organizm. Dzięki temu stajemy się mniej podatni na przeziębienia i choroby wirusowe.

To tylko niektóre z zalet sauny. W naszej saunie z elementami jaskini solnej i zapachem drzewa cedrowego możesz zafundować sobie kilka chwil w kameralnej atmosferze i błogim cieple – to na pewno pozwoli się rozluźnić i odpocząć zmysłom każdego zmęczonego rodzica.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pobytu w naszym ośrodku w Tyliczu. Rodzinne wakacje z dziećmi urozmaicone możliwością błogiego relaksu w saunie, to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie oferujemy dla naszych gości.

Sprawdź!