Nowa odsłona Agroturystyki dzięki Środkom Szwajcarskim!

To już 10 lat Agroturystyka U Grzegorza organizuje wczasy i przyjmuje Rodziny z Dziećmi.

Od momentu powstania, naszym celem było zbudowanie komfortowej bazy na udane wczasy i wakacje, urlop dla rodzin z dziećmi. Stale dążyliśmy do podniesienia standardu naszych usług oraz realizacji zaplanowanych inwestycji tak żeby wypoczynek u nas był jeszcze wygodniejszy i ciekawszy!

Kolejny raz pomogły nam fundusze z  Unii Europejskiej… Tym razem były to środki pozyskane w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej pozyskanymi przy współpracy z Małopolską Agencja Rozwoju Regionalnego w Nowym Sączu.

Swiss contibution

 

 

Z radością informujemy, że nareszcie zakończyliśmy generalne odświeżanie! To było poważne.

– Wymieniliśmy okna – na szczelne, parapety na marmurowe, drzwi  na dębowe, oświetlenie na bardziej nowoczesne, wykładzinę na antyalergiczną, meble (w większości) na bardziej pasujące do drzwi:) i mieszczące w sobie lodówki, firanki i zasłony na bardziej neutralne..

– Zakupiliśmy moskitiery żeby złośliwa mucha lub komar nie przeszkadzały dzieciom w czasie wypoczynku, lodówki żeby można było schować deserek i schłodzić napój wyskokowy ;) i telewizor LCD żeby to co ma być widoczne – było widoczne np. eliminacje do Euro 2016!

– Co jeszcze? Łazienki postawiliśmy od podstaw! Nowe płytki, toalety (geberity) wymieniliśmy też ceramikę i armaturę. Dodatkowo zakupiliśmy suszarki do włosów żeby zaoszczędzić miejsca w walizce! Nasze pokoje są teraz nowocześniejsze i wygodniejsze, klatki schodowe i korytarze cieplejsze i jaśniejsze.

Wszystko po to żeby „starzy” i  „nowi” duzi i Ci najmniejsi Goście czuli się u nas jeszcze lepiej!

To nie koniec zmian.

– Już na sezon zimowy przygotowaliśmy dwa nowe pokoje typu studio jeden całkiem spory rodzinny apartament ok 30 m2 z aneksem kuchennym i balkonem. Ten pomieści rodzinę nawet z 4 maluchami. Drugi mniejszy, ale równie wygodny. Na sezon letni do dyspozycji Gości oddajemy mały aneks kuchenny z mikrofalą i dodatkowymi naczyniami.

odświeżyliśmy jadalnie, ściany i sufity korytarzy oraz wejścia głównego,

– w pokoju dla dzieci wymieniliśmy wylewkę i wykładzinę, odświeżyliśmy ściany a dla juniorów zainstalowaliśmy Xbox z symulatorem bolidu,

– Udostępnimy żelazko z deską do prasowania oraz usługę prania na życzenie. Bez żadnych dodatkowych opłat sprzątamy pokoje w trakcie pobytu tygodniowego.

– Powiększyliśmy również basen a w oranżerii nowy ciepły klimat stworzył  kominek…

– Zamontowaliśmy w drzwiach pokoi i reszty obiektu wkładki w systemie masterkey, teraz mamy jeden klucz do pokoju, drzwi wejściowych i przechowalni sprzętu i wózków.

I to nie jest nasze ostatnie słowo, ale o tym w następnych wiadomościach…

Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia naszego nowego standardu!

Agroturystyka U Grzegorza to udane wakacje i wczasy nawet z najmniejszym dzieckiem!!!

 

swis-contribution