Odkryj dla siebie naszą górską okolicę

Krynica uroki miasta dla rodzin

szlaki piesze i nordic walking

Piękne krajobrazy i świetny mikroklimat zachęcają do spacerów po wielu szlakach pieszych i nordic walking. Jeśli poszukujesz kijów lub nosideł dla dzieci – tutaj znajdziesz listę wypożyczalni.

Zobacz więcej!

trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów

Kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych oraz propozycje krótkich wypraw i ścieżek dla dzieci. Jeśli nie masz rowerów ze sobą – wybierz którąś z wypożyczalni rowerów w Tyliczu!

Zobacz więcej!

Jaworzyna Krynicka z gondolą

Gondola – czyli wyciąg gondolowy na Jaworzynę Krynicką to łatwy, szybki ale i widowiskowy sposób na dotarcie na szczyt góry – nawet, jeśli są z Tobą małe dzieci. A tam – malownicze widoki i górskie szlaki: zobacz!

Zobacz więcej!

Góra Parkowa z rajskimi ślizgawkami, pontonami w Krynicy

Góra Parkowa to miejsce, które każdy będąc w Krynicy powinien odwiedzić. Srebrny wagonik, Rajskie Ślizgawki, zjazdy pontonowe, leśne ścieżki, stawy, łabędzie i kaczki – to tylko niektóre z atrakcji które tam czekają na całą Twoją Rodzinę!

Zobacz więcej!

Park zabaw dla dzieci Zuzunia w Krynicy

Dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, ścianka wspinaczkowa, pluszowe zwierzaki – to tylko niektóre z atrakcji tego parku zabaw. A zimą Twoje dzieci mogą pojeździć skuterami śnieżnymi, zobacz!

Zobacz więcej!

Park Linowy i paintball

Park linowy to system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. Ich pokonanie dostarcza dużej dawki adrenaliny. To świetna zabawa dla całej rodziny dorosłych, dzieci młodszych, jak i starszych.

Zobacz szczegóły!

Sankostrada w Krynicy

Sankostrada w Krynicy to jeden z najdłuższych letnich torów saneczkowych: 800 m długości i 55 m różnicy poziomów. Nie potrzebujesz zimy, żeby pojeździć na sankach! Zabierz tam dzieci – to ogromne emocje i wiele radości!

Zobacz więcej!

Gokarty na pedały

Zostań kierowcą mini gokarta na pedały. Potrenuj mięśnie nóg pedałując przez Deptak Krynicki! A jeśli nie masz już siły – odetchnij w Maleńkiej Kawiarence!

Zobacz więcej!

Dziecięce sale zabaw – na niepogodę

W wakacje czy na urlopie w czasie deszczu dzieci się nie nudzą, jeśli rodzice mają dla nich ciekawą alternatywę. Sale zabaw są wówczas świetnym rozwiązaniem – zobacz!

Zobacz więcej!

Muzea, muzeum zabawek i skanseny

Muzea, skanseny i galerie Sądecczyzny, które warto zobaczyć, kiedy jesteś w okolicy. Zobacz wernisaże, wystawy i inne perełki, o których nie wiedzą nawet mieszkańcy regionu!

Zobacz więcej!

Jaskinie i groty solne

Mikroklimat jaskini i grot solnych ma zbawienny wpływ na nasz organizm – zjonizowane powietrze wypełnione mikroelementami działa tak, jak nad Bałtykiem, choć jesteś w środku gór!

Zobacz więcej!

Place zabaw i skateparki w Krynicy

Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice… ale też skateparki dla fanów deskorolki – to uzupełnienie bogatej oferty atrakcji dla rodzin z dziećmi Tylicza, Muszyny i Krynicy. Zobacz jak są wyposażone, zabierz deskę ze sobą!

Zobacz więcej!

Baśniowe spotkania w księgarni dziecięcej Drzewiec

Pani Magda prowadzi księgarnię dziecięcą Drzewiec w Krynicy – i w każdą środę, specjalnie dla naszych gości wprowadza dzieci w świat baśni i bajek. Jak?

Zobacz więcej!

Ścieżki edukacyjno – przyrodnicze

Spacerując po trasie ścieżek przyrodniczych możesz poznać wiele ciekawostek przyrodniczych, gatunków drzew i innych roślin – a przy odrobinie szczęścia usłyszysz dzięcioła, zobaczysz sarnę lub czarnego bociana!

Zobacz więcej!

Regionalne imprezy cykliczne

Gdzie spędzić czas na wakacjach w Beskidzie Sądeckim? Święto Dzieci Gór, Festiwal Kiepurowski, Karpaty Offer, Biesiada u Bartnika czy Agropromocja to tylko niektóre propozycje. Zobacz wszystkie!

Zobacz więcej!

Quest – sławni, co w Krynicy mieszkali

Quest to zabawa łącząca elementy harcerskich podchodów i gier terenowych. Polega na przejściu po nieoznakowanych szlakach, którymi można wędrować, rozwiązując zagadki zawarte w wierszowanych wskazówkach – zobacz!

Zobacz więcej!

Fontanna Multimedialna Krynica – Zdrój

Szum wody, znane utwory muzyczne, taniec świateł – to nowa atrakcja Krynicy, tuż przy deptaku, obok Starego Domu Zdrojowego – przyjdź wieczorem z rodziną!

Zobacz więcej!

Koncerty orkiestry zdrojowej

Kiedy zima już ustąpi, a pogoda sprzyja, na krynickim Deptaku płynie muzyka z muszli koncertowej – to krynicka orkiestra zdrojowa – posłuchaj ich na żywo!

Zobacz więcej!

Kino cyfrowe Jaworzyna II

Na wakacjach nie musisz opuszczać z dziećmi kontynuacji ich ulubionych bajek animowanych – zabierz je do cyfrowego kina 3D w Krynicy!

Zobacz więcej!

Bilard, kręgielnia, darts, minigolf

Kiedy za oknem plucha, albo zwyczajnie chcesz wyjść gdzieś z rodziną wieczorem – kręgielnia to świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla całej rodziny!

Zobacz więcej!

BOISKA WIELOFUNKCYJNE

Jesteś fanem piłki nożnej potrzebujesz wrażeń i odpowiednio przygotowanego terenu do gry boisko – Orlik w Tyliczu na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zobacz też inne ogólnodostępne boiska do nogi, siatkówki i kosza w Muszynie i Krynicy. Sprawdź!

Zobacz więcej!

Okolica daleka i bliska

każda atrakcja ciekawi i zachwyca

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!