Pyszne jedzenie dla łasucha i konesera naturalnych smaków

Świeże, proste, od serca

Śniadania z regionalną nutką

Śniadania, które przygotowujemy każdego dnia to zawsze wybór świeżych rozmaitości regionalnych. Wszystko po to, aby każdy, nawet niejadek znalazł dla siebie coś ulubionego!

Pyszne obiady z zieleniną z ogródka

Pyszne obiady, ze świeżych składników z naszego ogródka i gospodarstwa – zobacz co lubią nasi goście: dzieci i rodzice! Nasze zupy na wiejskiej śmietanie, pierogi, naleśniki ze swojskim serem, smakują nawet największym niejadkom!

Domowe ciasta, wypieki i desery

Po obiedzie serwujemy deser, którym często są nasze domowe wypieki i ciasta, robione z naturalnych składników, mąki, prawdziwych jajek i śmietany. Wszystko dzięki sekretnym przepisom Babci Naci!

Ekologiczny ogródek

W naszym ogródku dzieci znajdą truskawki, maliny, groszek cukrowy, miętę… Uprawiane w nim ekologiczne warzywa, przyprawy i zioła wykorzystujemy do przygotowania potraw, dlatego wszystko jest świeże i pachnące!

Szałas – góralskie biesiady przy ogniu

Nasz szałas to nie tylko miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek i zajadaniem pysznego bigosu – to także miejsce wiejskich biesiad integracyjnych. A w dzień – punkt animacji, gdzie dzieci mogą rozwinąć swoje talenty (nie tylko plastyczne!).

Krystalicznie czysta woda ze źródła

Krystalicznie czysta woda najwyższej jakości to skarb Tylicza – goście naszego Agropensjonatu natychmiast to zauważają, kiedy wypijają pierwszą herbatę lub kawę ale również po kąpieli w basenie czy myciu zębów. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Kameralne uroczystości rodzinne

W blasku świec, w pięknie udekorowanym wnętrzu uroczystość chrzcin i komunii św.  Twojego dziecka, mały bankiet weselny.

Pyszne jedzenie dla łasucha i konesera naturalnych smaków

Świeże, proste, od serca

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
SYLWESTER z animacjami

SYLWESTER z animacjami

Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach – przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!