Pyszne jedzenie dla łasucha i konesera naturalnych smaków

Świeże, proste, od serca

Śniadania z regionalną nutką

Śniadania, które przygotowujemy każdego dnia to zawsze wybór świeżych rozmaitości regionalnych. Wszystko po to, aby każdy, nawet niejadek znalazł dla siebie coś ulubionego!

Pyszne obiady z zieleniną z ogródka

Pyszne obiady, ze świeżych składników z naszego ogródka i gospodarstwa – zobacz co lubią nasi goście: dzieci i rodzice! Nasze zupy na wiejskiej śmietanie, pierogi, naleśniki ze swojskim serem, smakują nawet największym niejadkom!

Domowe ciasta, wypieki i desery

Po obiedzie serwujemy deser, którym często są nasze domowe wypieki i ciasta, robione z naturalnych składników, mąki, prawdziwych jajek i śmietany. Wszystko dzięki sekretnym przepisom Babci Naci!

Ekologiczny ogródek

W naszym ogródku dzieci znajdą truskawki, maliny, groszek cukrowy, miętę… Uprawiane w nim ekologiczne warzywa, przyprawy i zioła wykorzystujemy do przygotowania potraw, dlatego wszystko jest świeże i pachnące!

Szałas – góralskie biesiady przy ogniu

Nasz szałas to nie tylko miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek i zajadaniem pysznego bigosu – to także miejsce wiejskich biesiad integracyjnych. A w dzień – punkt animacji, gdzie dzieci mogą rozwinąć swoje talenty (nie tylko plastyczne!).

Krystalicznie czysta woda ze źródła

Krystalicznie czysta woda najwyższej jakości to skarb Tylicza – goście naszego Agropensjonatu natychmiast to zauważają, kiedy wypijają pierwszą herbatę lub kawę ale również po kąpieli w basenie czy myciu zębów. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Kameralne uroczystości rodzinne

W blasku świec, w pięknie udekorowanym wnętrzu uroczystość chrzcin i komunii św.  Twojego dziecka, mały bankiet weselny.

Pyszne jedzenie dla łasucha i konesera naturalnych smaków

Świeże, proste, od serca

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!