Pensjonat z basenem

Wakacje z dziećmi w górach z atrakcjami

Basen dla dzieci

Latem basen kusi każdego, ciepła woda rozluźnia mięśnie, chłodzi ciało w gorący dzień, szczególnie w wakacje albo na urlopie pozwala również na beztroską zabawę rodziców ze swoimi dziećmi.

Stworzyliśmy w naszym ośrodku taką możliwość z myślą o wielbicielach mokrych zabaw w basenie szczególnie wtedy, gdy jest za gorąco na górską wędrówkę. Upalne dni często dają się we znaki naszym najmłodszym gościom, dlatego znakomitym pomysłem na relaks i orzeźwienie może okazać się kąpiel w płytkim brodziku dedykowanym właśnie dla dzieci!

Brodzik dla mniejszych dzieci

Wszystkie dzieci goszczące u nas, zarówno mniejsze, jak i te większe chętnie korzystają z możliwości rekreacyjnej kąpieli. Basen na wakacjach to idealne rozwiązanie dla rodzin nie tylko z małymi dziećmi, które w słonecznie dni poszukują ukojenia w wodnych zabawach na świeżym powietrzu.

Wyobraź sobie te chwile: Twój zadowolony maluch w towarzystwie rówieśników, pływa jak rybka w naszym basenie, a Ty na wczasach w Tyliczu, beztrosko odpoczywasz sobie tuż obok, w cieniu, leżąc na leżaku, czytając książkę i popijając chłodny sok… Czy nie o tym marzysz?

Jak widać nasz pensjonat w Tyliczu to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, basen i brodzik to tylko część z mnóstwa atrakcji i udogodnień, jakie czekają tutaj na najmłodszych.

Zapraszamy serdecznie na rodzinne wakacje, weekend lub majówkę!

basen 3m x 10m i 1,2m głęboki (w pogodne dni woda dogrzewana solarami)

brodzik 2m x 2m i 0,5m głęboki (w pogodne dni woda dogrzewana solarami)

przy basenie znajduje się mini plaża z parasolem i leżakami.

Zobacz zdjęcia!