Dla dzieci

Nawet w niepogodę u nas nie ma nudy

Pokój zabaw dla dzieci z piłkarzykami

Jesteśmy miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi, dlatego stworzyliśmy kącik malucha. Jest to mały pokoik, gdzie pociecha w towarzystwie rodziców albo rówieśników może bawić się „w dom” układać maskotki do snu, budować zamki z drewnianych klocków, bez ograniczeń grać w piłkarzyki lub po prostu prowadzić bardzo poważne rozmowy ze swoimi nowo poznanymi koleżankami i kolegami.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla najmłodszych urlopowiczów także pokój z XBOXEM.  Dla tych, którzy potrzebują więcej emocji jest też fotel z kierownicą i symulatorem bolidu – to świetna zabawa nie tylko dla maluchów, ale również dla dorosłych!

Pokój zabaw dla dzieci mimo niewielkiego metrażu jest fantastyczną alternatywą w razie niepogody – nie będziesz mieć problemu, co robić w wakacje z dziećmi kiedy pada deszcz!

Jak widać w naszym ośrodku w Tyliczu nie brakuje różnych atrakcji, dzięki czemu wyjazd rodzinny z dziećmi będzie z pewnością udany, bez względu na aurę panującą za oknem.

Pokoik zabaw z piłkarzykami

Wypoczynek z dziećmi w górach, w Tyliczu U Grzegorza

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!