Agroturystyka dla wymagających rodziców z dziećmi

Dla dzieci

Quest szlakiem źródełek wody mineralnej

Quest to jedna z wielu naszych propozycji spędzenia czasu z dziećmi. Ma to ukryty cel: zmobilizować najmłodszych podróżników do odbycia swojej pierwszej wielkiej wyprawy odkrywców!

Zobacz szczegóły!

Mofeta w tyliczu

Chcesz poczuć oddech wulkanu? Tylko w Tyliczu masz taką możliwość! Tylicka mofeta jest jedną z największych w Karpatach a może nawet na świecie!

Zobacz więcej!

Strumienie i źródła mineralne w Tyliczu

Czy wiesz, że woda Kropla Beskidu wydobywana i butelkowana jest w Tyliczu? Nie tylko Krynica słynie z wód mineralnych – Tylicz także ma swe źródła!

Zobacz szczegóły!

szlaki piesze i nordic walking

Piękne krajobrazy i świetny mikroklimat zachęcają do spacerów po wielu szlakach pieszych i nordic walking. Jeśli poszukujesz kijów lub nosideł dla dzieci – tutaj znajdziesz listę wypożyczalni.

Zobacz więcej!

trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów

Kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych oraz propozycje krótkich wypraw i ścieżek dla dzieci. Jeśli nie masz rowerów ze sobą – wybierz którąś z wypożyczalni rowerów w Tyliczu!

Zobacz więcej!

Ścieżka przyrodnicza Na Rakowsku

To doskonała propozycja na wycieczkę dla rodziców z dziećmi – można na niej spróbować wody mineralnej wprost ze źródła, podejrzeć przyrodę, posłuchać lasu i zatrzymać się na biwak!

Zobacz więcej!

Jazda konna szlakiem konnym

Koń jaki jest każdy widzi. Ale nie każdy widział krajobrazy Sądecczyzny siedząc na koniu! Możesz wybrać się jednym ze szlaków konnych albo spróbować jazdy konnej od zera, w lokalnych stadninach!

Zobacz więcej!

Sądecka flora i fauna

Zobacz wszystkie zwierzęta i rośliny żyjące w górach Beskidu Sądeckiego, które spotkasz na wycieczce do lasu albo na łące: salamandrę, dziwne grzyby i owady, czarnego bociana i wiele innych!

Zobacz więcej!

plac zabaw z siłownią pod chmurką

Połącz zabawę i ćwiczenia kondycji. Plac zabaw z siłownią pod chmurką to jedyne miejsce gdzie możesz to połączyć. Na świeżym powietrzu w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i szumu wody – zimą i latem – ćwiczyć może cała rodzina!

Zobacz więcej!

tor gokartowy

Dla wszystkich fanów Kubicy (i nie tylko) właściciele toru gokartowego w Tyliczu przygotowali sporo emocji! Zapraszamy dorosłych i dzieci – pod fachową opieką każdy może sprawdzić swoje siły w roli kierowcy rajdowego!

Zobacz więcej!

pijalnia wody w parku zdrojowym Tylicza

Kto przyjedzie do Tylicza, powinien napić się naszej wody mineralnej, słynącej już na ucztach u Wierzynka jako napój chłodzący i orzeźwiający. Spróbuj i Ty!

muzeum dziejów Tylicza

650 lat historii Tylicza w jednym miejscu: w eksponatach, na zdjęciach, w dokumentach oraz wystawach przygotowanych z kolekcji ze zbiorów prywatnych mieszkańców i sympatyków.

Zobacz więcej!

Tylicka Golgota i dróżki Maryjne

Zatrzymaj się na chwilę w biegu dnia codziennego… Pospaceruj ścieżkami maryjnymi aż do Tylickiej Golgoty, poczytaj, pomyśl naciesz oko widokiem krajobrazu Beskidu Sądeckiego…

Zobacz więcej!

Historia i zabytki Tylicza

Długa, 650 letnia historia Tylicza zaciekawia i intryguje, dzięki wiekowej wielokulturowości Polaków, Żydów i Łemków zamieszkujące obok siebie. Przeczytaj o miejscu styku trzech kultur i narodów!

Zobacz więcej!

Jaworzyna Krynicka z gondolą

Gondola – czyli wyciąg gondolowy na Jaworzynę Krynicką to łatwy, szybki ale i widowiskowy sposób na dotarcie na szczyt góry – nawet, jeśli są z Tobą małe dzieci. A tam – malownicze widoki i górskie szlaki: zobacz!

Zobacz więcej!

Góra Parkowa z rajskimi ślizgawkami, pontonami w Krynicy

Góra Parkowa to miejsce, które każdy będąc w Krynicy powinien odwiedzić. Srebrny wagonik, Rajskie Ślizgawki, zjazdy pontonowe, leśne ścieżki, stawy, łabędzie i kaczki – to tylko niektóre z atrakcji które tam czekają na całą Twoją Rodzinę!

Zobacz więcej!

Park zabaw dla dzieci Zuzunia w Krynicy

Dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, ścianka wspinaczkowa, pluszowe zwierzaki – to tylko niektóre z atrakcji tego parku zabaw. A zimą Twoje dzieci mogą pojeździć skuterami śnieżnymi, zobacz!

Zobacz więcej!

Park Linowy i paintball

Park linowy to system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. Ich pokonanie dostarcza dużej dawki adrenaliny. To świetna zabawa dla całej rodziny dorosłych, dzieci młodszych, jak i starszych.

Zobacz szczegóły!

Sankostrada w Krynicy

Sankostrada w Krynicy to jeden z najdłuższych letnich torów saneczkowych: 800 m długości i 55 m różnicy poziomów. Nie potrzebujesz zimy, żeby pojeździć na sankach! Zabierz tam dzieci – to ogromne emocje i wiele radości!

Zobacz więcej!

Gokarty na pedały

Zostań kierowcą mini gokarta na pedały. Potrenuj mięśnie nóg pedałując przez Deptak Krynicki! A jeśli nie masz już siły – odetchnij w Maleńkiej Kawiarence!

Zobacz więcej!

Dziecięce sale zabaw – na niepogodę

W wakacje czy na urlopie w czasie deszczu dzieci się nie nudzą, jeśli rodzice mają dla nich ciekawą alternatywę. Sale zabaw są wówczas świetnym rozwiązaniem – zobacz!

Zobacz więcej!

Muzea, muzeum zabawek i skanseny

Muzea, skanseny i galerie Sądecczyzny, które warto zobaczyć, kiedy jesteś w okolicy. Zobacz wernisaże, wystawy i inne perełki, o których nie wiedzą nawet mieszkańcy regionu!

Zobacz więcej!

Jaskinie i groty solne

Mikroklimat jaskini i grot solnych ma zbawienny wpływ na nasz organizm – zjonizowane powietrze wypełnione mikroelementami działa tak, jak nad Bałtykiem, choć jesteś w środku gór!

Zobacz więcej!

Place zabaw i skateparki w Krynicy

Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice… ale też skateparki dla fanów deskorolki – to uzupełnienie bogatej oferty atrakcji dla rodzin z dziećmi Tylicza, Muszyny i Krynicy. Zobacz jak są wyposażone, zabierz deskę ze sobą!

Zobacz więcej!

Baśniowe spotkania w księgarni dziecięcej Drzewiec

Pani Magda prowadzi księgarnię dziecięcą Drzewiec w Krynicy – i w każdą środę, specjalnie dla naszych gości wprowadza dzieci w świat baśni i bajek. Jak?

Zobacz więcej!

Ścieżki edukacyjno – przyrodnicze

Spacerując po trasie ścieżek przyrodniczych możesz poznać wiele ciekawostek przyrodniczych, gatunków drzew i innych roślin – a przy odrobinie szczęścia usłyszysz dzięcioła, zobaczysz sarnę lub czarnego bociana!

Zobacz więcej!

Regionalne imprezy cykliczne

Gdzie spędzić czas na wakacjach w Beskidzie Sądeckim? Święto Dzieci Gór, Festiwal Kiepurowski, Karpaty Offer, Biesiada u Bartnika czy Agropromocja to tylko niektóre propozycje. Zobacz wszystkie!

Zobacz więcej!

Quest – sławni, co w Krynicy mieszkali

Quest to zabawa łącząca elementy harcerskich podchodów i gier terenowych. Polega na przejściu po nieoznakowanych szlakach, którymi można wędrować, rozwiązując zagadki zawarte w wierszowanych wskazówkach – zobacz!

Zobacz więcej!

Fontanna Multimedialna Krynica – Zdrój

Szum wody, znane utwory muzyczne, taniec świateł – to nowa atrakcja Krynicy, tuż przy deptaku, obok Starego Domu Zdrojowego – przyjdź wieczorem z rodziną!

Zobacz więcej!

Koncerty orkiestry zdrojowej

Kiedy zima już ustąpi, a pogoda sprzyja, na krynickim Deptaku płynie muzyka z muszli koncertowej – to krynicka orkiestra zdrojowa – posłuchaj ich na żywo!

Zobacz więcej!

Kino cyfrowe Jaworzyna II

Na wakacjach nie musisz opuszczać z dziećmi kontynuacji ich ulubionych bajek animowanych – zabierz je do cyfrowego kina 3D w Krynicy!

Zobacz więcej!

Bilard, kręgielnia, darts, minigolf

Kiedy za oknem plucha, albo zwyczajnie chcesz wyjść gdzieś z rodziną wieczorem – kręgielnia to świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla całej rodziny!

Zobacz więcej!

BOISKA WIELOFUNKCYJNE

Jesteś fanem piłki nożnej potrzebujesz wrażeń i odpowiednio przygotowanego terenu do gry boisko – Orlik w Tyliczu na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zobacz też inne ogólnodostępne boiska do nogi, siatkówki i kosza w Muszynie i Krynicy. Sprawdź!

Zobacz więcej!

Spływ Popradem

Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wyprawę: spływ pontonowy Popradem z Muszyny lub z Leluchowa. Każde dziecko może się sprawdzić w roli wioślarza i będzie to niezapomniane przeżycie z wakacji w Tyliczu.

Zobacz szczegóły!

Spływ łodziami po popradzie

Jeśli chcesz podziwiać górskie doliny z wody, wybierz się na spływ Popradem lub Dunajcem. A jeśli jesteś żeglarzem lub kajakarzem – Sądecczyzna ma coś i dla Ciebie!

Zobacz więcej!

Baseny, zjeżdżalnie, place zabaw

Pełna lista basenów oraz zjeżdżalni – krytych i otwartych w Tyliczu i Krynicy – zobacz wymiary niecek, godziny otwarcia oraz inne informacje – wszystkie w jednym miejscu!

Zobacz więcej!

Kraina miodu muzeum i skansen

Odwiedź skanseny i muzea pszczelarstwa w Kamiannej i Stróżach – zobacz dlaczego Sądecczyzna jest krainą miodem płynącą, zabierz dzieci na edukacyjne ścieżki pszczelarskie!

Zobacz więcej!

skamieniałe miasto w ciężkowicach

Jeśli Twoje dzieci mają nadmiar energii – zabierz je do Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach – to rezerwat przyrody, w którym kryje się mroczna legenda, która wystraszy każdego…

Zobacz więcej!

Muzeum przyrodnicze Ciężkowice

To szczególne miejsce, gdzie Twoje dzieci zobaczą wszystkie okazy ptaków i zwierząt Beskidów. To świetna atrakcja turystyczna szczególnie na niepogodę.

Zobacz więcej!

Izba leśna Kopciowa koło Mochnaczki

Kiedy pada deszcz i zaczynasz się nudzić odwiedź Izbę Leśną na Kopciowej. To miejsce oddalone zaledwie 10km od nas. W jednym miejscu zobaczysz wszystkie gatunki drzew, niektóre ptaków i zwierząt. Pracownicy Leśnego Zakładu Doświadczalnego odpowiedzą na wszystkie pytania naszych najbardziej dociekliwych Maluchów.

Zobacz więcej!

Sensoryczne ogrody zmysłów w Muszynie

Ogrody zmysłów w Muszynie działają na wzrok, smak, słuch, dotyk i zapach. Ale nie tylko dlatego warto tam pojechać – zobacz!

Zobacz więcej!

Loty widokowe w Łososinie Dolnej

Z lotniska w Łososinie Dolnej możesz wybrać się na lot widokowy – Nowy Sącz i Sądecczyzna widziane z lotu ptaka wyglądają jeszcze inaczej niż z ziemi! Zobacz małą próbkę!

Zobacz więcej!

Miasteczko Galicyjskie

Chcesz zobaczyć jak było dawniej? Bardzo stary sklep. gabinet dentystyczny, fryzjer? Koniecznie wybierz się do Miasteczka Galicyjskiego tam czas się zatrzymał bardzo dawno temu. Czy to zaciekawi Twoje dzieci? Gwarantuje, że to atrakcja dla każdego!

Zobacz więcej!

Kościoły i cerkwie sądecczyzny

Zobacz wszystkie perełki architektury sakralnej na Sądecczyźnie: kościoły, bazyliki, cerkwie oraz synagogę w Nowym Sączu a także ołtarz papieski i klasztor w Starym Sączu i inne zabytki.

Zobacz więcej!

Kopalnia soli Bochnia i Wieliczka

Skąd się bierze sól? Wiele dzieci nie zna odpowiedzi: kopalnia soli w Wieliczce i Bochni odkryje przed nimi swoje słone sekrety. Może spotkacie Skarbnika?

Zobacz więcej!

W karczmach i restauracjach domowo i smacznie

Osypek z żurawiną, bacowskie pierogi i kwaśnica to niektóre z naszych przysmaków. Spróbuj placków ziemniaczanych ze śmietaną u Pani Basi w Wiejskiej Chacie, albo pizzy u Czarka w Pokusie.

Zobacz więcej!

Bardejow i Bardejowskie Kupele

Po zwiedzaniu kolorowej starówki Bardejowa wybierz się ze swoimi dziećmi na pobliskie baseny: Bardejowske Kupele. To fajna wycieczka na Słowację dla rodzin z dziećmi!

Zobacz więcej!

Stara Lubownia – zamek i pokazy sokolników

Stara Lubownia ma ponad 700 lat, a zachwycający zamek zachował się w doskonałej formie. Poza zapierającym widokiem z baszt i murów, warto obejrzeć pokazy słowackich sokolników!

Zobacz więcej!

Obóz rycerski i leśne ścieżki

Pokaż dzieciom, jak wyglądał świat kiedy chodzili po nim rycerze, królowie i księżniczki – zabierz swoją rodzinę do średniowiecznego obozu rycerskiego na Słowacji!

Zobacz więcej!

Jaskinie

Słowackie jaskinie w Tatrach Wysokich są jednymi z piękniejszych w Europie – pięknie oświetlone i oznaczone, nadają się do zwiedzania z małymi dziećmi. Zobacz zdjęcia!

Zobacz więcej!

Baseny termalne Poprad, Vrbow, Rużbachy

Wybierz się z dziećmi na Słowację i odwiedź baseny termalne z wodą mineralną w Popradzie, Vrbovie oraz Wyżnych Rużbachach – blisko Tylicza, akurat na wycieczkę!

Zobacz więcej!

Zimowo w Tyliczu

Przy wyciągach w Tyliczu dzieci mogą korzystać bezpłatnie z BabySki na słonecznych stokach – zjeżdżać na sankach, jabłuszkach albo próbować pierwszych kroków na nartach – zobacz:

Zobacz szczegóły!

Agroturystyka w górach dla rodziców z dziećmi

Pakiety

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!