Niezbędnik Podróżnika

Przepisy ruchu drogowego na Słowacji

Tylicz leży na granicy ze Słowacją. Odwiedzając naszych sąsiadów bądź przygotowany -poznaj przepisy ruchu drogowego na Słowacji!

Autobusy, Taxi, Dorożki w Krynicy

Gdy przyjedziesz do nas pociągiem lub autobusem – zadzwoń po taxi ze zniżką dla Gości! Sprawdź numery do radio taxi i postoje dorożek w Krynicy i Muszynie!

Myjnia, paliwo, pomoc drogowa

Adresy i telefony kiedy masz problem z samochodem: pomoc drogowa, warsztaty samochodowe a także myjnie i stacje paliw w Tyliczu, Krynicy i Muszynie.

Banki, bankomaty

Adresy bankomatów, banków i poczty w Tyliczu, Krynicy i Muszynie – przydatne, kiedy potrzebujesz wypłacić pieniądze albo wysłać kartkę z wakacji!

Służby ratownicze, numery alarmowe

Oby adresy i numery na tej stronie nie były przydatne, ale warto zapisać choćby numer alarmowy GOPR, kiedy zamierzasz wybrać się w góry.

Szpitale, apteki, dentysta, weterynarz

Na wszelki wypadek – adresy i numery telefonów do aptek, szpitali, dentystów oraz weterynarzy z Krynicy, Tylicza i Muszyny oraz szpitala w Nowym Sączu.

Godziny nabożeństw

Na którą do kościoła? Sprawdź godziny nabożeństw w okolicznych parafiach w Krynicy, Muszynie, Tyliczu – katolickie, prawosławne, grekokatolickie i inne.

Niezbędnik podróżnika

Szukasz pomocy drogowej? Lekarz? Bankomatu? Zajrzyj tutaj!

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!