Agroturystyka dla wymagających rodziców z dziećmi

Dla dzieci

Animacje i warsztaty

Przygotowaliśmy dom i otoczenie tak żeby każdy czuł się u nas dobrze. Szczególnie zadbaliśmy o animacje dla dzieci i rodziców – wiemy jak to robić, bo sami mamy trójkę dzieci i wiemy jak sprawić, aby się nie nudziły.

U nas rodzice i dzieci w czasie wypoczynku bawią się razem!!!

Zobacz szczegóły!

Igiełkowe spotkanie z Panią Niteczką

To zabawa z filcem, materiałem, igłą i nitką lub klejem, włóczką i nożyczkami – atrakcja dla każdego i mamy i taty dla dziewczynki i dla chłopca. W sam raz na rodzinny relaks. Z tych zajęć dzieci i ich rodzice wynoszą nie tylko miłe wspomnienia dobrej zabawy. Po wakacjach mają pamiątkę w postaci własnoręcznie zrobionej, materiałowej przytulanki…

Dobrej zabawy!

Zabawka z drewna

Kreatywne warsztaty z drewnem, to coś co dawniej było codziennością. Piłowanie, szlifowanie, malowanie. W dobie gotowców to świetna odmiana, dająca możliwość kreowania czegoś konkretnego. Efekty pracy są niesamowite!

Dobrej zabawy!

Pieczenie kiełbaski, chlebka

W każdy poniedziałek, na dobry początek wspólnego tygodnia, proponujemy spotkanie integracyjne przy ognisku. Pieczona kiełbasa, bigos podlewany winem z posmakiem suszonej śliwki i smalczyk domowej roboty to tylko niektóre ze ogniskowych smakołyków. Dzieci nawet jeśli nie są fanami pieczonej kiełbaski to uwielbiają ją piec nad ogniem. Dzieci szybko zawierają nowe znajomości, rodzice potrzebują więcej czasu. Jednak ciepło ogniska, przyjazna atmosfera ośmiela każdego.

Zobacz szczegóły!

Piłkarskie zmagania

Integracji nie ma końca!

Polscy kibice są zawsze wierni i aktywni. U nas każdy może spróbować swoich sił na boisku. Może to właśnie u nas, ktoś z Was zdecyduje, że piłka to jego powołanie życiowe? Narodowa kadra czeka :).

Dobrej zabawy!

Stadnina Koni Lama

Konie, kucyki… Sam widok sprawia dużo radości każdemu dziecku a co dopiero możliwość jazdy?! A jeśli umiesz już jeździć – możesz uciec galopem od codziennych problemów w przepiękny krajobraz!

Zobacz szczegóły!

Mini Zoo ze zwierzętami

Krowa muuuu, koza meeeee, baran beeeeee… Posłuchaj jeszcze innych zwierząt! Zobacz jak wyglądają z bliska, pogłaskaj je, dowiedz się co jedzą… A wszystko na Farmie Lama w Mini Zoo!

Zobacz szczegóły!

Teatrzyk kukiełkowy

Teatrzyk kukiełkowy, który organizujemy dla dzieci i rodziców cieszy się ogromnym zainteresowaniem – bajki z morałem, ręcznie malowana scenografia, piękna muzyka oraz… możliwość sprawdzenia talentu aktorskiego Twojego dziecka!

Zobacz szczegóły!

Pachnące, chrupiące bułeczki

W czasie warsztatów: Od ziarenka do bochenka dzieci zobaczą jak wykonuje się ciasto chlebowe. Zobaczą różne rodzaje mąk i ziaren. Same uformują i udekorują bułeczki. Po upieczeniu wszystkie bułeczki będą pachnące i chrupiące a co najważniejsze zdrowe! Gwarantuję Wam, ze zostaną schrupane do ostatniego okruszka!

Dobrej zabawy!

Zabawy muzyczne

Radosne, tańcowanie dla całej rodziny. Kolorowa chusta, rozbrykane kulki, bańki mydlane podrzucane przez wiatr, albo balonowe zoo. W czasie zabawy z Panią Nutką Angielską, każdy i dziecko i dorosły będzie dobrze się bawił. Dodatkowo sprawdzi swoje umiejętności językowe i rytmiczne.

Dobrej zabawy!

Kamień, papier, nożyce

Popołudnie plastyczne to czas dziecięcej zabawy z różnymi materiałami: min.: z papierem, drewnem, szkłem. To czas kreatywnego tworzenia, rozwijania dziecięcej fantazji i odkrywania talentów plastycznych.

Dobrej zabawy!

Qulling, papieroplastyka

Warsztaty artystyczno – manualne – qulling -to prosta technika zwijania papieru i tworzenia różnych kształtów, dająca masę przyjemności. Nie potrzebny jest tu talent plastyczny, jedynie cierpliwość i zaangażowanie a efekty są naprawdę imponujące!

Dobrej zabawy!

Malowanie twarzy

Każde dziecko to lubi, każde chce choć na chwilę być kimś innym. U nas wszystko jest możliwe!

Dobrej zabawy!

Przejażdżka wozem zaprzęgnięta konikami

Jedną z wielu wycieczek dla dzieci i rodziców w naszej Agroturystyce jest przejażdżka wozem zaprzęgniętym w parę koni na pobliskie łąki u podnóża góry Łan. Później słuchamy co mówią do nas ptaki i świerszcze . Zobacz ile przy tym zabawy!

Zobacz szczegóły!

Agroturystyka w górach dla rodziców z dziećmi

Pakiety

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!