Odkryj dla siebie naszą górską okolicę

Niskie góry do deptania przez małe nóżki

Sądecka flora i fauna

Zobacz wszystkie zwierzęta i rośliny żyjące w górach Beskidu Sądeckiego, które spotkasz na wycieczce do lasu albo na łące: salamandrę, dziwne grzyby i owady, czarnego bociana i wiele innych!

Zobacz więcej!

Regionalne imprezy cykliczne

Gdzie spędzić czas na wakacjach w Beskidzie Sądeckim? Święto Dzieci Gór, Festiwal Kiepurowski, Karpaty Offer, Biesiada u Bartnika czy Agropromocja to tylko niektóre propozycje. Zobacz wszystkie!

Zobacz więcej!

Spływ Popradem

Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wyprawę: spływ pontonowy Popradem z Muszyny lub z Leluchowa. Każde dziecko może się sprawdzić w roli wioślarza i będzie to niezapomniane przeżycie z wakacji w Tyliczu.

Zobacz szczegóły!

Spływ łodziami po popradzie

Jeśli chcesz podziwiać górskie doliny z wody, wybierz się na spływ Popradem lub Dunajcem. A jeśli jesteś żeglarzem lub kajakarzem – Sądecczyzna ma coś i dla Ciebie!

Zobacz więcej!

Kraina miodu muzeum i skansen

Odwiedź skanseny i muzea pszczelarstwa w Kamiannej i Stróżach – zobacz dlaczego Sądecczyzna jest krainą miodem płynącą, zabierz dzieci na edukacyjne ścieżki pszczelarskie!

Zobacz więcej!

skamieniałe miasto w ciężkowicach

Jeśli Twoje dzieci mają nadmiar energii – zabierz je do Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach – to rezerwat przyrody, w którym kryje się mroczna legenda, która wystraszy każdego…

Zobacz więcej!

Muzeum przyrodnicze Ciężkowice

To szczególne miejsce, gdzie Twoje dzieci zobaczą wszystkie okazy ptaków i zwierząt Beskidów. To świetna atrakcja turystyczna szczególnie na niepogodę.

Zobacz więcej!

Izba leśna Kopciowa koło Mochnaczki

Kiedy pada deszcz i zaczynasz się nudzić odwiedź Izbę Leśną na Kopciowej. To miejsce oddalone zaledwie 10km od nas. W jednym miejscu zobaczysz wszystkie gatunki drzew, niektóre ptaków i zwierząt. Pracownicy Leśnego Zakładu Doświadczalnego odpowiedzą na wszystkie pytania naszych najbardziej dociekliwych Maluchów.

Zobacz więcej!

Sensoryczne ogrody zmysłów w Muszynie

Ogrody zmysłów w Muszynie działają na wzrok, smak, słuch, dotyk i zapach. Ale nie tylko dlatego warto tam pojechać – zobacz!

Zobacz więcej!

Loty widokowe w Łososinie Dolnej

Z lotniska w Łososinie Dolnej możesz wybrać się na lot widokowy – Nowy Sącz i Sądecczyzna widziane z lotu ptaka wyglądają jeszcze inaczej niż z ziemi! Zobacz małą próbkę!

Zobacz więcej!

Miasteczko Galicyjskie

Chcesz zobaczyć jak było dawniej? Bardzo stary sklep. gabinet dentystyczny, fryzjer? Koniecznie wybierz się do Miasteczka Galicyjskiego tam czas się zatrzymał bardzo dawno temu. Czy to zaciekawi Twoje dzieci? Gwarantuje, że to atrakcja dla każdego!

Zobacz więcej!

Kościoły i cerkwie sądecczyzny

Zobacz wszystkie perełki architektury sakralnej na Sądecczyźnie: kościoły, bazyliki, cerkwie oraz synagogę w Nowym Sączu a także ołtarz papieski i klasztor w Starym Sączu i inne zabytki.

Zobacz więcej!

Kopalnia soli Bochnia i Wieliczka

Skąd się bierze sól? Wiele dzieci nie zna odpowiedzi: kopalnia soli w Wieliczce i Bochni odkryje przed nimi swoje słone sekrety. Może spotkacie Skarbnika?

Zobacz więcej!

Pakiety szyte na miarę rodziny

Wybierz dla siebie ofertę

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!