Ceny

Poniżej w czytelnej tabeli znajdziesz ceny poszczególnych pokoi a poniżej cennik wyżywienia i informacje o pobytach pakietowych zimą i latem.

pokój dla 2-3 osób pokój dla 3 osób pokój dla 3-4 osób ze skosem pokój dla 4 osób pokój typu studio apartament
opcje Pokój w agroturystyce dla 2-3 osób Pokój w agroturystyce dla 3 osób Pokój w agroturystyce dla 3-4 osób Pokój w agroturystyce dla 4 osób Studio w agroturystyce dla 4 osób Apartament w górach w agroturystyce
powierzchnia 13m2 16m2 20m2 20m2 23m2 35m2
łazienka z prysznicem
suszarka do włosów
ręczniki
lodówka
czajnik bez przewodowy
Internet
balkon
dodatkowy pokój
aneks kuchenny w pokoju
widok na góry
cena za pokój od 120zł od 180 zł od 240zł od 240zł od 280 zł od 350zł

Powyższe ceny dotyczą samego noclegu za pokój.  Szczegółowy opis pokoi w zakładce POKOJEW sezonie proponujemy pobyt pakietowy (nocleg, wyżywienie, korzystanie ze strefy relaksu oraz animacje dla dorosłych i dla dzieci).

Wyżywienie (FB lub HB):

  • śniadanie (w formie bufetu szwedzkiego) – od 25 zł za osobę,
  • obiad (obiadokolacja z możliwością zjedzenia zupy o 14 – opcja dla dzieci) – od 35 zł za osobę,
  • kolacja – od 25 zł za osobę.

Sauna sucha – ceny:

  • 10 zł od osoby za 1/2 godziny
  • 15 zł od osoby za 1 godzinę

 

Pakiety pobytowe zimą:

Jeśli jedziesz na ferie w góry z dzieckiem pierwszy raz, sam jeszcze nigdy nie jeździłeś na nartach dowiedz się jak się przygotować do wyjazdu: w co ubrać dziecko, jaki sprzęt wybrać. Wyjaśniamy pojęcia: karnet czasowy, punktowy, wyciąg taśmowy, orczykowy, krzesełkowy i wiele innych. Poznasz też dekalog narciarza. Zapraszam!

Pakiety pobytowe latem:

Cena pakietu różni się od jednostkowej ceny za nocleg poza sezonami ponieważ zawiera posiłki, animacje dla całej rodziny, biesiadę przy ognisku. Cena ostateczna zależy od:

  • terminu przyjazdu (zima, lato, poza sezonem),
  • wielkości pokoju,
  • rodzaju pokoju (standard, studio, apartament),
  • ilości osób w rodzinie i wieku dzieci.

 

Zapytaj o ofertę dla swojej rodziny:

W sezonie sprzedajemy wyłącznie pakiety pobytowe (tygodniowe lub wielokrotność tygodnia: od soboty do soboty) czyli nocleg z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja, wg cen jak niżej) oraz możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji (według opisu pakietu).

Wygodny wypoczynek dla rodzin z dziećmi

Ceny

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
SYLWESTER z animacjami

SYLWESTER z animacjami

Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach – przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!