Ceny

Poniżej w czytelnej tabeli znajdziesz ceny poszczególnych pokoi w agroturystyce a poniżej cennik wyżywienia i informacje o pobytach pakietowych zimą i latem.

pokój dla 2-3 osóbpokój dla 3 osóbpokój dla 3-4 osób ze skosempokój dla 4 osóbpokój typu studioapartament
opcjePokój w agroturystyce dla 2-3 osóbPokój w agroturystyce dla 3 osóbPokój w agroturystyce dla 3-4 osóbPokój w agroturystyce dla 4 osóbStudio w agroturystyce dla 4 osóbApartament w górach w agroturystyce
powierzchnia13m216m220m220m223m235m2
łazienka z prysznicem
suszarka do włosów
ręczniki
lodówka
czajnik bez przewodowy
Internet
balkon
dodatkowy pokój
aneks kuchenny w pokoju
widok na góry
cena za pokójod 140złod 210 złod 280złod 280złod 320 złod 400zł

Powyższe ceny dotyczą samego noclegu za pokój.  Szczegółowy opis pokoi w zakładce POKOJEW sezonie proponujemy wyłącznie 7 dniowe pobyty pakietowe (nocleg, wyżywienie, korzystanie ze strefy relaksu oraz animacje dla dorosłych i dla dzieci).

Wyżywienie (FB lub HB):

  • śniadanie (w formie bufetu szwedzkiego) – od 35 zł za osobę,
  • obiad (obiadokolacja w formie bufetu z możliwością zjedzenia zupy o 14 – nie specjalizujemy się w dietach) – od 45 zł za osobę,

Pakiety pobytowe latem:

Pakiety pobytowe zimą:

Jeśli jedziesz na ferie w góry z dzieckiem pierwszy raz, sam jeszcze nigdy nie jeździłeś na nartach dowiedz się jak się przygotować do wyjazdu: w co ubrać dziecko, jaki sprzęt wybrać. Wyjaśniamy pojęcia: karnet czasowy, punktowy, wyciąg taśmowy, orczykowy, krzesełkowy i wiele innych. Poznasz też dekalog narciarza. Zapraszam!

Cena pakietu różni się od jednostkowej ceny za nocleg poza sezonami ponieważ zawiera posiłki, animacje dla całej rodziny, biesiadę przy ognisku. Cena ostateczna zależy od:

  • terminu przyjazdu (zima, lato, poza sezonem),
  • wielkości pokoju,
  • rodzaju pokoju (standard, studio, apartament),
  • ilości osób w rodzinie i wieku dzieci.

Zapytaj o ofertę dla swojej rodziny:

W sezonie sprzedajemy wyłącznie pakiety pobytowe (tygodniowe lub wielokrotność tygodnia: od soboty do soboty) czyli nocleg z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja, wg cen jak niżej) oraz możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji (według opisu pakietu).