w górach Beskidu Sądeckiego

Pensjonat z basenem dla rodzin z dziećmi

Tylickie Wzgórze to pięknie położna zielona przestrzeń. W centrum a jednoczenie na uboczu. Zobacz tą malowniczą scenerię pośród łąk i pagórków Beskidu Sądeckiego, blisko ścieżek do deptania z wózkiem lub bez. Blisko tras rowerowych i szlaków konnych, blisko stoków narciarskich i tras do skitouringu albo dla nart biegowych.

Nie wierzysz?

Obejrzyj filmik i zdjęcia (poniżej) z lotu ptaka i poczuj się jakbyś już tu był. Wypoczywał, spacerował, zwyczajnie był ze swoją rodziną, ograniczony tylko wschodem i zachodem słońca… Na basenie, na placu zabaw.

Zobacz tą przestrzeń wokół…

Cichą i spokojną. Te zielone ścieżki na spacery z wózkiem czy bez, na wycieczki rowerowe ze swoim maluchem, albo na spacer na nartach skiturowych lub nartach biegowych – wszystko tuż za domem…

Widzisz to?

Wędrują, wypoczywają… Tata z synem na rowerze albo mama z dziećmi… Babcia z wnukami… Trochę pod górę albo ścieżką po płaskim terenie w sam raz dla młodych wędrowców, wśród domów albo zupełnie poza zasięgiem głośnych turystów. Wystarczy, że otworzysz drzwi i ruszysz po przygodę..

Za dużo natury?

Jeśli znudzą Ci się spacery, Tylickie Wzgórze stanie się świetną bazą wypadową min.: do Krynicy Zdrój 6km, Muszyny 15km czy Słowacji 4km, tam znajdziesz mnóstwo atrakcji nie tylko dla dzieci, opisaliśmy je tutaj: https://ugrzegorza.pl/wycieczki/

Zawsze kiedy znów przytłoczy Cię gwar miasta wrócisz do spokojnej bazy.

Tylickie Wzgórze z lotu ptaka

Z lotu ptaka! Chcesz zobaczyć Tylickie Wzgórze z góry, basen w pensjonacie, odległość budynków od siebie i od placów zabaw, standard pokoi? Koniecznie obejrzyj ten króciutki filmik!