w górach Beskidu Sądeckiego

Pensjonat z basenem dla rodzin z dziećmi

Tylickie Wzgórze to pięknie położna zielona przestrzeń. W centrum a jednoczenie na uboczu. Zobacz tą malowniczą scenerię pośród łąk i pagórków Beskidu Sądeckiego, blisko ścieżek do deptania z wózkiem lub bez. Blisko tras rowerowych i szlaków konnych, blisko stoków narciarskich i tras do skitouringu albo dla nart biegowych.

Nie wierzysz?

Pooglądaj zdjęcia z lotu ptaka i poczuj się jakbyś już tu był. Wypoczywał, spacerował, zwyczajnie był ze swoją rodziną ograniczony tylko wschodem i zachodem słońca… Na basenie, na placu zabaw. Zobacz tą przestrzeń… Cichą i spokojną.

Widzisz to?

Wędrują, wypoczywają… Tata z synem na rowerze albo mama z dziećmi… Babcia z wnukami… Trochę pod górę albo ścieżką po płaskim terenie w sam raz dla młodych wędrowców, wśród domów albo zupełnie poza zasięgiem głośnych turystów. Wystarczy, że otworzysz drzwi i ruszysz po przygodę..

Za dużo natury?

Jeśli znudzą Ci się spacery, Tylickie Wzgórze stanie się świetną bazą wypadową min.: do Krynicy Zdrój 6km, Muszyny 15km czy Słowacji 4km, tam znajdziesz mnóstwo atrakcji nie tylko dla dzieci, opisaliśmy je tutaj: https://ugrzegorza.pl/wycieczki/

Zawsze kiedy znów przytłoczy Cię gwar miasta wrócisz do spokojnej bazy.

U nas dzieci się nie nudzą

A rodzice mają czas dla siebie!