Odkryj dla siebie naszą górską okolicę

Słowacja ciekawa nie tylko dla rodzin

Bardejow i Bardejowskie Kupele

Po zwiedzaniu kolorowej starówki Bardejowa wybierz się ze swoimi dziećmi na pobliskie baseny: Bardejowske Kupele. To fajna wycieczka na Słowację dla rodzin z dziećmi!

Zobacz więcej!

Stara Lubownia – zamek i pokazy sokolników

Stara Lubownia ma ponad 700 lat, a zachwycający zamek zachował się w doskonałej formie. Poza zapierającym widokiem z baszt i murów, warto obejrzeć pokazy słowackich sokolników!

Zobacz więcej!

Obóz rycerski i leśne ścieżki

Pokaż dzieciom, jak wyglądał świat kiedy chodzili po nim rycerze, królowie i księżniczki – zabierz swoją rodzinę do średniowiecznego obozu rycerskiego na Słowacji!

Zobacz więcej!

Jaskinie

Słowackie jaskinie w Tatrach Wysokich są jednymi z piękniejszych w Europie – pięknie oświetlone i oznaczone, nadają się do zwiedzania z małymi dziećmi. Zobacz zdjęcia!

Zobacz więcej!

Baseny termalne Poprad, Vrbow, Rużbachy

Wybierz się z dziećmi na Słowację i odwiedź baseny termalne z wodą mineralną w Popradzie, Vrbovie oraz Wyżnych Rużbachach – blisko Tylicza, akurat na wycieczkę!

Zobacz więcej!

Pakiety szyte na miarę rodziny

Wybierz dla siebie ofertę

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!