Odkryj dla siebie naszą górską okolicę

Słowacja ciekawa nie tylko dla rodzin

Bardejow i Bardejowskie Kupele

Po zwiedzaniu kolorowej starówki Bardejowa wybierz się ze swoimi dziećmi na pobliskie baseny: Bardejowske Kupele. To fajna wycieczka na Słowację dla rodzin z dziećmi!

Zobacz więcej!

Stara Lubownia – zamek i pokazy sokolników

Stara Lubownia ma ponad 700 lat, a zachwycający zamek zachował się w doskonałej formie. Poza zapierającym widokiem z baszt i murów, warto obejrzeć pokazy słowackich sokolników!

Zobacz więcej!

Obóz rycerski i leśne ścieżki

Pokaż dzieciom, jak wyglądał świat kiedy chodzili po nim rycerze, królowie i księżniczki – zabierz swoją rodzinę do średniowiecznego obozu rycerskiego na Słowacji!

Zobacz więcej!

Jaskinie

Słowackie jaskinie w Tatrach Wysokich są jednymi z piękniejszych w Europie – pięknie oświetlone i oznaczone, nadają się do zwiedzania z małymi dziećmi. Zobacz zdjęcia!

Zobacz więcej!

Baseny termalne Poprad, Vrbow, Rużbachy

Wybierz się z dziećmi na Słowację i odwiedź baseny termalne z wodą mineralną w Popradzie, Vrbovie oraz Wyżnych Rużbachach – blisko Tylicza, akurat na wycieczkę!

Zobacz więcej!

Pakiety szyte na miarę rodziny

Wybierz dla siebie ofertę

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
SYLWESTER z animacjami

SYLWESTER z animacjami

Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach – przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!