Cennik zabiegów SPA

Masaż relaksacyjny całościowy

Wprowadza w stan wyciszenia, pomaga zredukować napięcia mięśniowe i poprawia krążenie. Wykonywany na bazie ciepłych aromatycznych olejków zapachowych doskonale nawilża i korzystnie wpływa na wygląd skóry. Do masażu stosuje się gęsty olej, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny, ciepły płyn. Sam masaż w naturalny sposób stymuluje także układ limfatyczny, co przekłada się na sprawniejsze usuwanie toksyn z naszego ciała. Wydzielają się endorfiny, które wpływają na poprawę samopoczucia i złagodzenie stresu.

Polecany osobom narażonym na stres, przemęczonym oraz szukającym odprężenia. 

Cena
220 zł

Czas trwania
50 min

Masaż klasyczny całościowy

Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Jest przyjemną formą poprawy samopoczucia. Ten leczniczy masaż regeneruje i wzmacnia mięśnie. Dodatkowo usuwa z nich napięcia w najbardziej podatnych na stres miejscach. Pomaga uwolnić się od bólu. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu w masowanym odcinku skóra pobudzona jest do regeneracji, szybciej pozbywa się toksyn. Przywraca giętkość i swobodę ruchu całemu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym. Jednocześnie działa relaksująco i odprężająco oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Polecany osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, z wadami postawy, oraz skarżącym się na przeciążenia mięśni i stawów.

Cena
220 zł

Czas trwania
50 min

Masaż gorącymi kamieniami całościowy

Ten relaksacyjny masaż, możliwy dla każdego rodzaju skóry, oddziałuje na cały organizm. Doskonale odpręża, rozgrzewa i redukuje wszelkie napięcia i bóle mięśni. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi pobudza układ krążenia i zwiększa przemianę materii.

Polecany osobom, które łatwo się denerwują, mającym problem ze snem oraz kłopoty z krążeniem krwi.

Cena
310 zł

Czas trwania
70 min

Masaż świecą całościowy

Ten relaksacyjny masaż, to magiczny rytuał z użyciem woskowej świecy z dodatkiem masła Shea. Po zapaleniu, świeca zamienia się w ciepły, aromatyczny olej. Rozgrzany wosk, łatwo rozprowadza się na skórze, efektywnie ją odżywia i głęboko nawilża. Ciało zostaje rozpieszczone bogactwem witamin oraz składników regenerujących, a skóra staje się cudownie miękka i idealnie gładka.

Taki masaż relaksuje również umysł, usuwając stres, dodaje energii i wprowadza w stan głębokiego relaksu. Dodatkowo w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze.
Kilka kropel olejku aromatycznego wzbogaca zabieg o elementy aromaterapii.

Polecany osobom potrzebującym relaksu, chcącym poprawić stan swojej skóry, a także zapobiec jej starzeniu.

Cena
240 zł

Czas trwania
50 min

Masaż opary na ruchach Tai – Chi

Masaż sięga do źródeł wywodzących się z chińskiej szkoły Tai-Chi, która sięga XIII w. Wykorzystuje technikę ruchu, która jest wykonywana z wielką precyzją w odpowiednim czasie i płynnością tych ruchów.

Masaż polega na wykonywaniu długich, powolnych i bardzo płynnych głaskań z różnym natężeniem, pogłębionych pulsacyjnym naciskiem ( stosownie do potrzeb), powtarzającymi się w kolejnych sekwencjach od karku, przez barki, ręce, plecy, nogi aż po palce stóp. Podczas zabiegu masażysta porusza się zgodnie ze sztuką Tai-Chi podążając za kolejnymi sekwencjami. Masaż trwa nieprzerwanie od pierwszego zetknięcia dłoni masażysty z osobą masowaną, aż do ostatniego ruchu kończącego  zabieg.

Wykonywany jest z dużą ilością oliwki. Jego zadaniem jest m.in. wyciszenie, odprężenie, relaksacja, usuwanie zbędnych napięć, poprawa przepływu krwi i limfy, odżywienia i napięcia skóry.      

Wpływa korzystnie na kondycję całego organizmu.

Polecany kobietom potrzebującym głębokiego relaksu.

Cena
230 zł

Czas trwania
50 min

Drenaż limfatyczny metodą niemiecką

Wykonywany w bardzo wolnym tempie podyktowanym prędkością przepływu limfy w naszym organizmie. Polega na przemiennym stosowaniu technik głaskań, rozcierań głębokich, wykonywanych ruchem okrężnym w głąb tkanek (z pogłębiającym delikatnym  naciskiem) w punktach obok siebie obejmujących pasma od węzłów chłonnych nadobojczykowych do czubka głowy.

Działanie masażu to pomoc w lepszym krążeniu limfy, która usuwa toksyny, ujędrnia skórę twarzy, niweluje obrzęki. Stosowany systematycznie poprawia owal twarzy oraz pomóc w pozbyciu się opuchlizny spowodowanej stanami zapalnymi zatok. Jako jedyny nie ma ograniczeń ilościowych.

Polecany kobietom.

Cena
220 zł

Czas trwania
50 min

Masaż twarzy KOBIDO

Masaż twarzy Kobido to japoński masaż rozluźniający głębokie mięśnie twarzy. Często nazywany jest liftingiem bez skalpela. Manualny zabieg Kobido pozwala rozprostować zmarszczki i bruzdy, odprężyć napięte mięśnie, pobudzić mikrokrążenie.

Masaż składa się z kilku etapów. Ruchy wykonywane wolno dostarczają głębokiego relaksu, dzięki czemu niwelowane zostaje napięcie mięśniowe. Przejście do szybszych, intensywnych ruchów, charakterystycznych dla Kobido pozwala stymulować skórę oraz uzyskać efekt liftingu i wygładzenia.

Dodatkowo masaż może być wzbogacony maską biocelulozową.

Polecany osobom narażonym na stres, przemęczonym oraz szukającym odprężenia. 

Czas trwania 70min/90min

Cena
310 zł

Cena
360 zł

Czas trwania
70 min

Czas trwania
90 min

Masaż Sculptural Face Lifting: Rewolucyjny Masaż Liftingujący

Ten ekskluzywny, liftingujący masaż twarzy łączy w sobie dwie unikalne techniki: masaż zewnętrzny oraz masaż wewnątrzustny, aby zapewnić kompleksowe efekty rewitalizacji i poprawić wygląd skóry w sposób naturalny i bezinwazyjny.

Masaż zewnętrzny obejmuje delikatne manipulacje, które poprawiają krążenie krwi, stymulują produkcję kolagenu i elastyny oraz redukują napięcia mięśniowe,  wewnątrzustny skoncentrowany jest na głębokich warstwach skóry. Wykorzystując delikatne, precyzyjne ruchy wewnątrz jamy ustnej, stymuluje mięśnie i tkanki podskórne. Ten zaawansowany etap pomaga w redukcji zmarszczek oraz poprawia elastyczność skóry. Efektem jest wyraźne odmłodzenie, a skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Nałożenie maski na twarz po masażu liftingującym może przynieść dodatkowe korzyści dla skóry (nawilżające i odżywiające dodatkowo liftingujące i regenerujące).

Polecany osobom narażonym na stres, przemęczonym oraz szukającym odprężenia, chcącym poprawić stan swojej skóry, a także zapobiec jej starzeniu. 

Czas trwania 60min/90min

Cena
360 zł

Cena
410 zł

Czas trwania
60 min

Czas trwania
90 min