Cennik zabiegów SPA

Masaż relaksacyjny częściowy/całościowy

Wprowadza w stan wyciszenia, pomaga zredukować napięcia mięśniowe i poprawia krążenie. Wykonywany na bazie ciepłych aromatycznych olejków zapachowych doskonale nawilża i korzystnie wpływa na wygląd skóry. Do masażu stosuje się gęsty olej, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny, ciepły płyn. Sam masaż w naturalny sposób stymuluje także układ limfatyczny, co przekłada się na sprawniejsze usuwanie toksyn z naszego ciała. Wydzielają się endorfiny, które wpływają na poprawę samopoczucia i złagodzenie stresu.

Polecany osobom narażonym na stres, przemęczonym oraz szukającym odprężenia. 

Cena
130 zł

Cena
195 zł

Czas trwania
25 min

Czas trwania
50 min

Masaż klasyczny częściowy/całościowy

Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Jest przyjemną formą poprawy samopoczucia. Ten leczniczy masaż regeneruje i wzmacnia mięśnie. Dodatkowo usuwa z nich napięcia w najbardziej podatnych na stres miejscach. Pomaga uwolnić się od bólu. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu w masowanym odcinku skóra pobudzona jest do regeneracji, szybciej pozbywa się toksyn. Przywraca giętkość i swobodę ruchu całemu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym. Jednocześnie działa relaksująco i odprężająco oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Polecany osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, z wadami postawy, oraz skarżącym się na przeciążenia mięśni i stawów.

Cena
130 zł

Cena
195 zł

Czas trwania
25 min

Czas trwania
50 min

Masaż gorącymi kamieniami całościowy

Ten relaksacyjny masaż, możliwy dla każdego rodzaju skóry, oddziałuje na cały organizm. Doskonale odpręża, rozgrzewa i redukuje wszelkie napięcia i bóle mięśni. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi pobudza układ krążenia i zwiększa przemianę materii.

Polecany osobom, które łatwo się denerwują, mającym problem ze snem oraz kłopoty z krążeniem krwi.

Cena
210 zł

Czas trwania
50 min

Masaż świecą częściowy/całościowy

Ten relaksacyjny masaż, to magiczny rytuał z użyciem woskowej świecy z dodatkiem masła Shea. Po zapaleniu, świeca zamienia się w ciepły, aromatyczny olej. Rozgrzany wosk, łatwo rozprowadza się na skórze, efektywnie ją odżywia i głęboko nawilża. Ciało zostaje rozpieszczone bogactwem witamin oraz składników regenerujących, a skóra staje się cudownie miękka i idealnie gładka.

Taki masaż relaksuje również umysł, usuwając stres, dodaje energii i wprowadza w stan głębokiego relaksu. Dodatkowo w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze.
Kilka kropel olejku aromatycznego wzbogaca zabieg o elementy aromaterapii.

Polecany osobom potrzebującym relaksu, chcącym poprawić stan swojej skóry, a także zapobiec jej starzeniu.

Cena
150 zł

Cena
210 zł

Czas trwania
25 min

Czas trwania
50 min