Blog podróżniczy

Dlaczego warto wybrać pensjonat z basenem?

Pensjonat w górach z basenem w tak pięknym miejscu, jakim jest Tylicz w Beskidzie Sądeckim, to gwarancja niezapomnianego, przyjemnie aktywnego lub błogo relaksującego (zależnie od upodobań) wypoczynku. W przypadku sprzyjającej pogody basen będzie idealnym dopełnieniem aktywnych dni na łonie przyrody. Ukoi ciało i ducha, zrelaksuje i wyciszy starszych, umożliwi swobodną i zdrową zabawę najmłodszym Gościom. W przypadku niepogody hotel z basenem wewnętrznym, jacuzzi i strefą saun jest gwarancją aktywności fizycznej, zabawy i przyjemnie spędzonego czasu.

Plany można zmieniać, ale na Tylickim Wzgórzu zawsze będą udane.

Noclegi z basenem to opcja dla tych, którzy chcą być przygotowani na wszelkie okoliczności, bo wiedzą, że wypoczynek z rodziną powinien być udany niezależnie od warunków pogodowych. Tylicz i okolice sprzyjają pieszym i rowerowym wędrówkom i spacerom na łonie natury, ale pogoda potrafi płatać figle. Nasz ośrodek wypoczynkowy z basenem daje Ci gwarancję, że nawet deszczowe dni będą udane, a Twoja rodzina spędzi czas przyjemnie, w wyjątkowym wnętrzu.  

Przestrzeń rodzinna, która otula

Nasz pensjonat z basenem to nie bezduszny hotel, ale miejsce, w którym zadbaliśmy o każdy szczegół – tak wystroju, jak i atmosfery. Nasz basen i jego otoczenie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby zachęcać do wypoczynku, nawet tych gości, którzy niekoniecznie przepadają za wodą. Nastrojowe oświetlenie, wyciszająca muzyka, drewniane, wygodne leżaki czekają na tych, którzy zamiast pluskania w wodzie wolą wybrać relaks z książką w ręku, albo mają ochotę poobserwować bawiące się w wodzie dzieci w przyjemnych warunkach – bez hałasu czy bieganiny typowej dla wielkich hal basenowych.

Bezpieczeństwo i zabawa dla najmłodszych

W naszym pensjonacie przestrzeń jest przyjazna dla wszystkich. Szczególną troskę przywiązujemy do wygody rodziców i bezpieczeństwa najmłodszych. To z myślą o maluszkach powstał brodzik  – specjalnie zaprojektowana płytsza niecka, gdzie najmłodsi Goście mogą bawić się bezpiecznie z rówieśnikami, a rodzic ma szansę obserwować swoją pociechę z części basenu, w której może pływać lub wygodnie stać. Osiągnięcie tego efektu jest wynikiem wielu przemyśleń, które miały na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci przy zachowaniu maksymalnego komfortu dla opiekunów. 

Czas dla rodziców? Zrelaksuj się

Pamiętamy również o samych dorosłych Gościach, którzy mogą poczuć ochotę na błogi relaks bez towarzystwa najmłodszych – nasz pensjonat z basenem oferuje taką możliwość i w godzinach 20:00-21:00 na basen zaprasza tylko dorosłych gości. Znajdą oni ukojenie nie tylko korzystając z uroków basenu, takich jak bicze wodne czy wirująca woda w niecce basenowej, ale również w gorących bąbelkach zmyślnie „ukrytego” jacuzzi. Wszystko po to, żeby zapewnić maksymalną intymność i niekrępującą atmosferę.

Sauny, ciepło i relaks ponad wszystko

Ciepło, cieplej gorąco! W naszym pensjonacie możesz wybrać temperaturę i wilgotność jaką lubisz. Mamy tu saunę fińską – tu na pewno się spocisz, przygotowaliśmy też łaźnie parową gdzie temperatura nie jest tak wysoka za to wilgotność wzrasta do maksimum.

Nasz pensjonat ze Spa, to nie tylko woda

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie macie ochoty lub możliwości skorzystać z dobrodziejstw wody, Tylickie Wzgórze zapewnia również możliwość skorzystania z kilku rodzajów relaksujących i rozluźniających masaży, które nie tylko ukoją zmysły, ale zregenerują ciało i wyciszą umysł.

Nasz pensjonat ze spa zapewnia również grotę solną z elementami tężni, których właściwości zdrowotne będą namacalną korzyścią przywiezioną z wypoczynku w Beskidzie Sądeckim, jeśli tylko zechcecie tu zaglądać.

Tworzymy Wasze wspomnienia

Nocleg z basenem i spa w górach będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny, szczególnie, że w przypadku Tylickiego Wzgórza to tylko jedne z wielu elementów, które decydują o tym, że pobyt u nas jest zawsze udany!