W górach Beskidu Sądeckiego

Wakacje z dzieckiem we wrześniu

Rodzinne wczasy poza sezonem. Gdzie jechać na wakacje z dzieckiem we wrześniu?

Wypoczynek z rodziną to upragniony czas błogiego lenistwa, który pozwala nam nacieszyć się sobą, naładować baterie, pokazać pociechom nowe miejsca, ciekawe zakątki i wiele atrakcji. Czerwiec, lipiec i sierpień to nie jedyne miesiące, które warto zarezerwować na rodzinny wyjazd. Wakacje z dziećmi poza sezonem to również świetny pomysł dla rodziców zwłaszcza tych, mających małe pociechy nie chodzące jeszcze do szkoły. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Gdzie jechać we wrześniu z naszymi brzdącami?

Dlaczego warto pojechać z dziećmi na urlop poza sezonem?

Poniżej przedstawiamy kilka argumentów dla rodziców, którzy nie są do końca przekonani do urlopu  z rodziną po sezonie turystycznym – jakie są główne plusy takiej opcji wyjazdowej?

  • – rodzinne wczasy z dziećmi poza sezonem są tańsze (możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, wiele obiektów oferuje w tym czasie korzystne promocje i pakiety specjalne – w tym my, czyli U Grzegorza!),

  • – wakacje we wrześniu to mniejsze tłumy turystów (a tym samym więcej wolnej przestrzeni, mniej hałasu i stania w kolejkach w kawiarniach, sklepach, punktach z atrakcjami dla dzieci itp.), małe dzieci czują się wtedy bezpieczniej a rodzice nie muszą ciągle wypatrywać dziecka w tłumie,

  • – urlop jesienią gwarantuje większy wybór miejsc noclegowych (możemy np. wybrać większy pokój w preferowanej przez nas lokalizacji, blisko atrakcji, na których nam zależy),

  • – wyjazd wrześniową porą to łagodniejsza pogoda (idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie znoszą upałów, a przecież nie każdy z nas dobrze czuje się przy wysokich temperaturach, zwłaszcza maluchy).

Minusy?

  • – pogoda czasem płata nam figla, ale czy w pełnym sezonie zawsze mamy gwarancje super słońca? Jeśli boisz się deszczu znajdź dla siebie ofertę z atrakcjami. U Grzegorza animacje odbywają się niezależnie od pogody.
  • – nie każdy obiekt, nawet jeśli obiecuje, we wrześniu prowadzi animacje dla dzieci. Przed rezerwacją dopytaj czy jest minimalna ilość dzieci, żeby odbyły się zajęcia dla maluchów. U Grzegorza pobyty pakietowe z atrakcjami proponowane są do 15 września!

Gdzie jechać na wakacje z dzieckiem we wrześniu?

Wybór idealnego miejsca na wymarzone wakacje z maluchami to nie lada wyzwanie. Jesień to świetny moment na rodzinny wyjazd w góry – szczególnie warty odwiedzenia jest przepiękny Beskid Sądecki. Właśnie tam, w sercu Tylicza mieści się nasz ośrodek dla wymagających rodzin z dziećmi. Dlaczego warto nas odwiedzić?

  • – oferujemy mnóstwo różnorodnych warsztatów i atrakcji dla najmłodszych do 15 września,

  • – u nas nikt nie chodzi głodny, pyszna kuchnia w duchu SLOW FOOD trafia do serc i żołądków nawet największych niejadków,

  • – boisko do gry i plac zabaw z huśtawkami oraz zjeżdżalniami sprawiają, że dzieci lubiące stale być w ruchu z pewnością nie będą się nudzić.

Mamy nadzieję, że zachęcimy was do zdecydowania się na wrześniowe wakacje i przyjazdu do naszego ośrodka w Tyliczu. Serdecznie zapraszamy małych i dużych urlopowiczów!