w górach Beskidu Sądeckiego

Dzieci i rodzice bawią się razem!

[sp_easyaccordion id=”11389″]

Więcej informacji co, gdzie w naszych budynkach, pory posiłków, ważne kontakty znajdziecie w zaktualizowanej zakładce: tutaj.

Nasze animacje podzieliliśmy na te, w czasie których dzieci wykonają dzieło (obraz, eko maskotkę, drewnianą zabawkę) i takie, które przeniosą Was do świata przyrody, w prosty sposób pokażą skarby naszej okolicy – wodę o różnym smaku i widoki górskie (quest szlakiem źródełek, wycieczka ścieżką za domem). Nie zabraknie też integracji przy ognisku!

Powyżej przedstawiliśmy Wam nasze, sprawdzone propozycje miejsc wartych odwiedzenia z dziećmi w naszej okolicy.

Nasz plan przygotowaliśmy tak, aby będąc w jednym miejscu (czy miejscowości) zobaczyć jak najwięcej, choć na miarę każdych nóżek tych mniejszych i tych całkiem dużych (do wyboru).

I tak, każdy dzień ma swój kierunek i cel, raz jest to Krynica z pijalnią i deptakiem, innego dnia park linowy i lody. Raz Tylicz innym razem Stróże i Ciężkowice.

To tylko mały wycinek.. Dlatego w ostatnim punkcie jest jeszcze dłuższa lista do wyboru.

Chcemy zabrać Was w te miejsca na Sądecczyźnie, które z naszego punktu widzenia (rodziców trójki dzieci), ale też z relacji naszych Gości są najbardziej przyjazne rodzinom dzieciom!

Nasze zajęcia nie są typowe, tylko w środku i tylko manualne -choć mamy i takie, tworzymy wtedy małe dzieła, które dzieci zabiorą ze sobą na pamiątkę z wakacji!

Chcemy pokazać Wam najcenniejszy skarb naszej okolicy, namówić na spróbowanie wody mineralnej, ale też wskazać dzieciom jak można smakować naturę, udowodnić, że świat ma różne zapachy i ciekawe odgłosy i  że zabawa bez komputera na żywo, w terenie może byś fajna!

Ponieważ nie wszytko jest możliwe do zrealizowania w jednym krótkim tygodniu, niektóre atrakcje są zależne od pogody lub możliwości fizycznych rodziny, dlatego część naszych propozycji jest wliczone w cenę (żeby nikt nie tracił). Są też takie, dodatkowe, które naszym zdaniem są warte odbycia ale.. do wyboru w zależności od Waszych preferencji.

Wszystkie dodatkowe propozycje, są zaproponowane w cenie specjalnej, wynegocjowanej dla naszych Gości. Spotkania grupowe (w kręgu tylko naszych Gości) co daje możliwość lepszej integracji, jednocześnie ułatwia ich realizacje w gronie znajomych towarzyszy zabawy. Dziecko dopinguje dziecko a rodzic tylko podąża śladem dziecięcej fantazji.. 

U nas nie musicie tracić czas na pisanie scenariuszy. 

Zrobiliśmy to za Was!

Korzystajcie!

Życzymy Wam dobrego, rodzinnego czasu u nas!