RODZINNE, ZIMOWE SZALEŃSTWA NA WYCIĄGACH TYLICKICH

Zastanawiasz, się czy Twój Maluch jest gotowy na naukę, czy w czasie jego prób z instruktorem Ty albo starsze Dziecko nie będziecie się nudzić na zbyt małym wyciągu albo czy Twoja najmłodsza Pociecha jeszcze za mała na próby narciarskie znajdzie coś dla siebie? Sprawdź jakie możliwości oferują tylickie wyciągi!

POLECAMY WYCIĄGI W TYLICZU od 800m do 1,2 km od nas!


Pięknie położone, nowoczesne Stacje Narciarskie o dużej przepustowości, przygotowane dla rodzin z dziećmi, o zróżnicowanym stopniu trudności od początkujących do zaawansowanych:


– Stacja Narciarska Tylicz (oświetlone i naśnieżane stoki – wyciągi orczykowe i krzesłkowy): http://www.tyliczski.pl/

5km tras o bardzo zróznicowanym stopiu trudności, wyciągi od baby ski (za darmo) dla maluchów po wyciąg krzesełkowy dla zaawansowanych narciarzy. Do tego Górka do zjazdów na byle czym usytuowana w najbardziej słonecznym miejscu na stoku. Górka Jelonka w Słonecznej Dolinie to raj dla naszych najmłodszych pociech do tago organizatorzy przygotowują co roku imprezy towarzyszące, zawody, rajdy skuterami.

Duże, bezpłatne parkingi, świetna baza gastronomiczna i co najważniejsze różne możliwości cenowe (karnety czasowe i punktowe, po sezonie znaczne obniżki cen) w zależnosci od Twoich potrzeb.

– MasterSki (oświetlone i naśnieżane stoki – wyciągi orczykowe): http://www.master-ski.pl/oferta/trasy-narciarskie

To nowość w Tyliczu otwarcie przewidywane jest na grudzień 2012 roku.

Stacja będzie dysponować trzema nowoczesnymi , wygodnymi i bezpiecznymi wyciągami

– wyciąg talerzykowy SZEŚĆSETKA o przepustowości 720 os/h, długości ok. 600m.
– wyciąg talerzykowy PIĘĆSETKA o przepustowości 720 os/h, długości ok. 500m.
– wyciąg SZKOLENIOWY 350 os/h, długości ok. 150m