Sauna

Wypoczynek z dziećmi U Grzegorza w Tyliczu

Sauna dobra na wszytko nie tylko w czasie zimowego wypoczynku w górach!

Zimą po nartach, latem w pochmurną pogodę, gdy chcesz się rozgrzać, albo tylko zrelaksować, gdy w czasie urlopu bierze Cię przeziębienie, albo chcesz odprężyć mięśnie po górskiej wędrówce.

Sauna dla zdrowia i urody

Na pewno wiesz, że warunki panujące w saunie przyczyniają się do rozluźnienia mięśni i usprawnienia stawów, likwidując lub znacznie łagodząc ich zmęczenie, nadwerężenie, stany zapalne, dolegliwości bólowe. Dzięki tym warunkom można też oczyścić pory skóry – gdy pory są zatkane, zgromadzone w nich różnego rodzaju zanieczyszczenia nie mają ujścia i prowadzi to do stanów zapalnych, wyprysków, obrzęków, zaczerwienienia skóry. Korzystanie z sauny pozwala uniknąć takich problemów. Po saunie odpowiednio ukrwiona i dotleniona skóra staje się jędrna, nabiera zdrowego koloru i młodzieńczego wyglądu.

Sauna hartuje i rozluźnia

Rozgrzewając i schładzając ciało, korzystając na przemian z sauny i z chłodnego prysznica hartujemy cały organizm. Dzięki temu stajemy się mniej podatni na przeziębienia i choroby wirusowe.

To tylko niektóre z zalet sauny. W naszej saunie z elementami jaskini solnej i zapachem drzewa cedrowego możesz zafundować sobie kilka chwil w kameralnej atmosferze i błogim cieple to na pewno pozwoli się rozluźnić i odpocząć Twoim zmysłom.

Sprawdź!

Sauna

Wypoczynek z dziećmi U Grzegorza w Tyliczu

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
SYLWESTER z animacjami

SYLWESTER z animacjami

Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach – przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!