w górach Beskidu Sądeckiego

Sauna hartuje i rozluźnia

Sauna

Wakacje lub ferie zimowe z dzieckiem powinny sprawiać przyjemność nie tylko maluchowi, ale i jego rodzicom, którzy z pewnością chętnie skorzystają z dobrodziejstw, jakie oferuje sauna dostępna w naszym obiekcie.

Sauna dla zdrowia i urody

Sauna jest dobra na wszystko, nie tylko w czasie zimowego wypoczynku z rodziną w górach! Zimą po nartach, latem w pochmurną pogodę, gdy chcesz się rozgrzać albo tylko zrelaksować, gdy w czasie urlopu bierze Cię przeziębienie albo chcesz odprężyć mięśnie po górskiej wędrówce.

Na pewno wiesz, że warunki panujące w saunie przyczyniają się do rozluźnienia mięśni i usprawnienia stawów, likwidując lub znacznie łagodząc ich zmęczenie, nadwyrężenie, stany zapalne, dolegliwości bólowe. Dzięki tym warunkom można też oczyścić pory skóry – gdy pory są zatkane, zgromadzone w nich różnego rodzaju zanieczyszczenia nie mają ujścia, prowadzi to do stanów zapalnych, obrzęków, zaczerwienienia skóry. Korzystanie z sauny pozwala uniknąć takich problemów. Po saunie odpowiednio ukrwiona i dotleniona skóra staje się jędrna, nabiera zdrowego koloru i młodzieńczego wyglądu.

Sauna hartuje i rozluźnia

Rozgrzewając i schładzając ciało, korzystając na przemian z sauny i z chłodnego prysznica hartujemy cały organizm. Dzięki temu stajemy się mniej podatni na przeziębienia i choroby wirusowe.

To tylko niektóre z zalet sauny. W naszej saunie z elementami jaskini solnej i zapachem drzewa cedrowego możesz zafundować sobie kilka chwil w kameralnej atmosferze i błogim cieple – to na pewno pozwoli się rozluźnić i odpocząć zmysłom każdego zmęczonego rodzica.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pobytu w naszym ośrodku w Tyliczu. Rodzinne wakacje z dziećmi urozmaicone możliwością błogiego relaksu w saunie, to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie oferujemy dla naszych gości.

Sprawdź!

Sauna

Wypoczynek z dziećmi U Grzegorza w Tyliczu