Tomek-Ski wyciąg na ferie w górach w Tyliczu dla rodzin z dziećmi

Tomek-Ski około 1000m od nas (do pokonania na piechotę lub autem).

Stacja Narciarska Tomek-Ski położenie

Za wzgórzami, rzekami, hałasem wielkimi miastami, w samym sercu Beskidu Sądeckiego, w samym centrum Tylicza (właściwie przy rynku), od 1997 roku jest zlokalizowana niewielka, rodzinna Stacja Narciarska Tomek-Ski.

Zajmuje szerokie, południowe zbocze góry Szwarcowa (790 m n.p.m.).

Na pewno nie będziesz miał problemu szybko dojść lub dojechać w to miejsce z każdej kwatery Tylicza.

Właściciele stacji – młodzi ludzie, wraz ze swoją załogą tworzą tu niepowtarzalną atmosferę.

Stacja nie jest nowoczesnym molochem. Mimo to, miejsce, które stworzyli emanuje przestrzenią i spokojem. Sami mają dzieci, dlatego wiedzą co jest najważniejsze dla małych narciarzy i ich rodziców.  Zapraszają swoich gości na udział w pięknej, zimowej przygodzie.

Tutaj każdy się zna z każdym. Po kilku chwilach każdy zna też Ciebie i Twoje dzieci.

Czy to ważne? Oczywiście! Szczególnie jeśli jeszcze nigdy nie jeździłeś na nartach, jeśli Twoja rodzina dopiero zaczyna narciarską przygodę.

Chcesz wkręcić dzieci w ten zimowy sport, nie wiesz jak zacząć i czy podołasz organizacji?

Oni gwarantują Ci szczególny, serdeczny klimat i indywidualną dbałość o komfort Twój i całej Twojej Rodziny. Podpowiedzą co dobre na początek. U nich każdy narciarz czuje się bezpiecznie i wyjątkowo.

Stacja Narciarska Tomek-Ski infrastruktura.

Wszystko w jednym miejscu.

Przy wjeździe na stację znajdziesz bezpłatny parking i przechowalnie Twojego narciarskiego wyposażenia. Zaraz obok, zlokalizowana jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, więc jeśli nie masz swojego sprzętu na pewno znajdziesz tu coś odpowiedniego. Doświadczony personel pomoże dobrać to co będzie najbardziej odpowiednie dla całej Twojej rodziny. Jeśli sprzęt się nie sprawdzi wymieni na inny.

U podnóża stoku znajduje się mała gastronomia z kącikiem zabaw dla dzieci. Gorąca czekolada, góralska herbatka, grzaniec a może lampka koniaku na rozgrzewkę? Relaks przy kominku? Na pewno tego tutaj nie zabraknie!

Poniżej trasy narciarskiej w cenie karnetu, masz jeszcze tor snowtubingowy. Czy już wiesz, że to doskonała zabawa nie tylko dla dzieci?

Stacja Narciarska Tomek-Ski wyciągi i trasy.

Przy stoku działa wyciąg talerzykowy. Szeroki i bezpieczny stok o długości 350 metrów sprzyja narciarstwu rodzinnemu oraz sprawia, że każdy początkujący narciarz czuje się tutaj bezpiecznie.

Na stoku znajdują się dwie trasy, jedna główna oraz druga – Snow Park dla tych, którzy lubią trochę zaszaleć. Jednak z umiarem. Pamiętaj, że stok dedykowany jest rodzinom z dziećmi :) Tory przeszkód, specjalnie przygotowane ratrakiem są rajem nie tylko dla dzieci.

TOMEK- SKI i jeździsz dobrze!

Charakterystyka stacji oraz profesjonalna kadra instruktorska to wyśmienite warunki do nauki białego szaleństwa. W ofercie znajduje się przedszkole oraz szkoła narciarska.

Przedszkole narciarskie DIMBO skierowane dla najmłodszych narciarzy, już od trzeciego roku życia. DIMBO to największa sieć przedszkoli narciarskich w Polsce. Małe grupy ( max 6 osób),instruktor i animatorka dla każdej grupy to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy. Każdy kurs 5cio dniowy zakończony jest zawodami narciarskimi z udziałem Misia Dimbo. Dzieci otrzymują pamiątkowe dyplomy, medale oraz upominki.

Młodzież i dorośli mogą skorzystać z oferty Szkoły Narciarskiej, która daje możliwość nauki na każdym poziomie zaawansowania. Lekcje prowadzone są indywidualnie oraz grupowo.

Instruktorzy potrafią tak dobrać ćwiczenia, aby nikt się tutaj nie nudził. W każdej lekcji wykorzystywany jest sprzęt, który urozmaica lekcję. Uczniowie mają możliwość doskonalenia  techniki jazdy na slalomie.

Tutaj większość narciarzy się uczy, raczej nie spotkasz tutaj szaleńców zagrażającym Tobie i dziecku.

 

Stacja Narciarska Tomek-Ski tu też możesz coś przekąsić.

Nawet na takiej małej stacji zadbano o wszystko. Jeśli Twoje dziecko zgłodnieje, albo będzie chciało się rozgrzać, znajdzie tu dziecięce przysmaki min.: Zapiekanka z pieca, gofry, gorącą czekoladę.. Mówisz, to niezdrowe? A czy wszystko musi być ciągle zdrowe? Zdrowy obiad zjesz w pensjonacie, tu ciesz się chwilą ferii zimowych w górach z dzieckiem i po rozpieszczaj trochę podniebienie:)

 

Stacja Narciarska Tomek-Ski Tylicz oświetlenie.

Na Stacji zainstalowano oświetlenie, jednak gwarantuję Ci, że po całym dniu białego szaleństwa tutaj,  bez kolejek i tłoku na stoku, młody narciarz będzie miał dość wrażeń i nie będzie miał siły na nocne eskapady! Jeśli jednak ma „niewyczerpywalne” baterie – korzystaj do woli!

 

Stacja Narciarska Tomek-Ski naśnieżanie.

Kiedy pojawia się taka konieczność, na stacji pracuje armata. Dośnieżając stok wspomaga naturalny mikroklimat i zimowe walory Tylicza.

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym, kameralnym miejscu do nauki jazdy na nartach, jeśli chcesz zaznać choć trochę białego szaleństwa Stacja Narciarska TOMEK- SKI jest dla Ciebie i Twojego dziecka idealnym miejscem.

NOWOŚCIĄ w tym sezonie 2018/1019 jest możliwość zorganizowania imprezy urodzinowej- narciarskiej dla dziecka.

www.tylicznarty.pl

 

Pozostałe stacje w Tyliczu:

Centrum narciarskie MasterSki – tutaj

Stacja Narciarska Tylicz-ski – tutaj