Wakacje z dzieckiem w górach mogą być udane?

Wakacje z dzieckiem w górach mogą być udane!

Będąc rodzicem małej dziewczynki czy chłopca zadajemy sobie pytanie czy nasze wakacje z dzieckiem zaowocują? Czy wrócimy z urlopu z dzieckiem zadowoleni i wypoczęci?

Gdzie najlepiej  pojechać?

W góry z dzieckiem czy lepiej nad morze?

 

Nikt nie wybierze za Was, jednak my mamy sposób na świetne wakacje.

U nas dzieci nigdy się nie nudzą, dzięki temu rodzice mogą mieć chwilę wytchnienia! Organizujemy cały tydzień tak, żeby każdy miał gotowy plan.

Możesz z niego skorzystać a możesz wybrać coś zupełnie innego. Oferta okolicy  jest bardzo bogata w atrakcje dla rodzin  z dziećmi: sprawdź!

Jednak jeśli nie masz czasu na szukanie atrakcji nasz program staje się bezecny, sprawdzony przez nas i inne rodziny.

Dopięty na każdy guzik i co najważniejsze szyty na miarę rodziny z dzieckiem!

 

Zaczynamy w poniedziałek: I w tym tygodniu nie obyło się bez spotkania z Panią Niteczką- pogoda nas nie rozpieszczała jednak to nam w niczym nie przeszkodziło. Każde dziecko włożyło mnóstwo serca w swoją pracę. Zobaczcie efekty.

Popołudniu, zaraz po zielonym kuligu rozpaliliśmy ognisko, przy grillu pojawiło się wielu pomocników!

Jednak najbardziej emocjonującym punktem programu był mecz piłki nożnej!! Obie drużyny były bardzo mocne, dlatego ta zacięta rywalizacja zakończyła się remisem.

 

W następnych dniach było równie ciekawie, pogoda dopisała więc odbył się min. spływ pontonowy a na zakończenie turnusu był teatrzyk.

 

Towarzystwo rówieśników, krótkie spacery po górach, kąpiel w basenie, animacje… U nas na prawdę wakacje z dzieckiem będą udane.. Zastanawiasz się? Zobacz nasza propozycję na  wakacje z dzieckiem w górach!