Po sezonie góry na wakacje z dziećmi? co u nas?

Sezon mija a góry niezmiennie pozostają piękne.

Zastanawiasz się czy to dobry czas na wakacje z małym dzieckiem w górach?

U Grzegorza właśnie dobiega końca ostatni turnus wymarzonych wakacji z animacjami dla całej rodziny.

Spróbuję pokazać, na naszym przykładzie, że nawet we wrześniu warto wybrać się w góry z dzieckiem i zamieszkać U Grzegorza.

Pierwszą zaletą wyjazdu po sezonie jest inna cena , ta u nas jest zdecydowanie niższa.
Nie oznacza to, ze nasz pakiet będzie inny niż w sezonie. Jest dokładnie taki sam choć zajęcia ukierunkowane są bardziej na dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne. Pokoje są wyposażone tak jak w sezonie (w kosmetyki, ręczniki, zestaw powitalny itp).
Nasze posiłki są równie smaczne i bogate w produkty ekologiczne jak w pełni lata.

Dodatkowym atutem jest jeszcze to, że tłok w miejscach wartych odwiedzenia z maluchem jest mniejszy. Na deptaku krynickim jest mniej ludzi, nawet na szlaku górskim jest ciszej i można bardziej docenić spokój i piękno przyrody.
Nie oznacza to, że u nas nic się nie dzieje. Gościmy tylko rodziny z dziećmi więc wciąż jest u nas dużo, ruchu, śmiechu i odgłosów zabawy dziecięcej. Jednak koło godziny 21 dom cichnie… Maluchy zasypiają a rodzice mają czas na pogawędki przy ognisku…

Ten tydzień minął nam bardzo szybko… Było ognisko i przejażdżka na wozie, były emocje na meczu piłki nożnej. Karmiliśmy zwierzątka, niektórzy jeździli konno. Była też wielka wyprawa górska szlakiem źródełek wody mineralne. Oczywiście odwiedziła nas pani Niteczka z całym zwierzyńcem maskotkowym i Pani Angielska Nutka z porcją nowych angielskich słówek.
Nie zabrakło też precyzyjnego wyklejania kolorowych karteczek, był spływ pontonowy i oczywiście przedstawienie teatrzyku kukiełkowego..

Pogoda była cudownie słoneczna więc ciężko było wyjeżdżać.. Co niektórzy przedłużyli pobyt do niedzieli!

Masz jakieś wątpliwości czy wakacje w górach we wrześniu są możliwe i mogą być udane? Zapraszamy! Przekonaj się sama!