Propozycje na środę

ŚRODA – kreatynie i sportowo Krynica ciąg dalszy

10:00-11:00 – spotkanie z Panią Niteczką– spotkaniechata grillowa– dziecko wykonuje zabawkę, (w czasie spotkania możliwość zakupu ręcznie robionych przez Panią Niteczkę maskotek), czas ok 1h. Zajęcia dla dzieci od 3lat, obecnych na warsztatach, które same lub z pomocą rodziców mogą wykonać zabawkę.

Jeśli masz niedosyt Krynicy wybierz się do niej tuż po zajęciach z panią Niteczką i odwiedź miejsca jeszcze nieodwiedzone a zaproponowane we wtorkowym opisie!

12:00 – 15:30 FAKULTATYWNIE – spotkanie w Parku Linowym Czarny Potok pinezka lokalizacji Google maps –o tej porze tylko dla naszych Gości rabat- płacisz za przejście jednej trasy drugą (tańszą) dostajesz gratis! Park linowy możesz odwiedzać codziennie, w pozostałe dni specjalna zniżka 15%. (dojazd we własnym zakresie-każdy wyrusza w odpowiednim dla siebie czasie). Park linowy na Czarnym potoku to nie jedyny park do wspinania w Krynicy.

Filia tego parku Park Linowy Mamut znajduję się na Górze Parkowej, ten park jest mniejszy, ma mniej tras do wyboru raczej dla starszych dzieci, tam również każdego dnia obowiązuje zniżka 15% dla Gości Tylickiego Wzgórze. Korzystajcie!