Basen z brodzikiem

Latem basen kusi każdego, ciepła woda rozluźnia mięśnie, chłodzi ciało w gorący dzień, szczególnie w wakacje albo na urlopie pozwala również na beztroską zabawę rodziców ze swoimi dziećmi.

Dla wielbicieli mokrych zabaw w basenie szczególnie wtedy gdy jest za gorąco na górską wędrówkę, stworzyliśmy taka możliwość.

Upalne dni często dają się we znaki naszym najmłodszym gościom dlatego znakomitym pomysłem na relaks i orzeźwienie może okazać się dla nich kąpiel w płytkim brodziku!

Brodzik dla mniejszych dzieci

Wszystkie dzieci mniejsze i te większe chętnie korzystają  z tej możliwości. Basen na wakacjach to idealne rozwiązanie dla rodzin nie tylko z małymi dziećmi, które w słonecznie dni poszukują ukojenia w wodnych zabawach na świeżym powietrzu.

Wyobraź sobie te chwile: Twój zadowolony maluch w towarzystwie rówieśników, pływa jak rybka w naszym basenie a Ty na wczasach w Tyliczu, beztrosko odpoczywasz sobie tuż obok, w cieniu, leżąc na leżaku, czytając książkę i popijając chłodny sok… Czy nie o tym marzysz?

Zapraszamy!

  • basen 3m x 10m i 1,2m głęboki (woda podgrzewana solarami)
  • brodzik 2m x 2m i 0,5m głęboki (woda podgrzewana solarami)
  • przy basenie znajduje się mini plaża z parasolem i leżakami.

Zobacz zdjęcia!

Pensjonat z basenem

Wypoczynek z dziećmi w górach U Grzegorza w Tyliczu

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!