Pensjonat z basenem

Wakacje z dziećmi w górach z atrakcjami

Basen z brodzikiem dla dzieci

Latem basen kusi każdego, ciepła woda rozluźnia mięśnie, chłodzi ciało w gorący dzień, szczególnie w wakacje albo na urlopie pozwala również na beztroską zabawę rodziców ze swoimi dziećmi.

Stworzyliśmy w naszym ośrodku taką możliwość z myślą o wielbicielach mokrych zabaw w basenie szczególnie wtedy, gdy jest za gorąco na górską wędrówkę. Upalne dni często dają się we znaki naszym najmłodszym gościom, dlatego znakomitym pomysłem na relaks i orzeźwienie może okazać się kąpiel w płytkim brodziku dedykowanym właśnie dla dzieci!

Brodzik dla mniejszych dzieci

Wszystkie dzieci goszczące u nas, zarówno mniejsze, jak i te większe chętnie korzystają z możliwości rekreacyjnej kąpieli. Basen na wakacjach to idealne rozwiązanie dla rodzin nie tylko z małymi dziećmi, które w słonecznie dni poszukują ukojenia w wodnych zabawach na świeżym powietrzu.

Wyobraź sobie te chwile: Twój zadowolony maluch w towarzystwie rówieśników, pływa jak rybka w naszym basenie, a Ty na wczasach w Tyliczu, beztrosko odpoczywasz sobie tuż obok, w cieniu, leżąc na leżaku, czytając książkę i popijając chłodny sok… Czy nie o tym marzysz?

Jak widać nasz ośrodek w Tyliczu to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, basen i brodzik to tylko część z mnóstwa atrakcji i udogodnień, jakie czekają tutaj na najmłodszych.

Zapraszamy serdecznie na rodzinne wakacje, weekend lub majówkę!

basen 3m x 10m i 1,2m głęboki (woda podgrzewana solarami)

brodzik 2m x 2m i 0,5m głęboki (woda podgrzewana solarami)

przy basenie znajduje się mini plaża z parasolem i leżakami.

Zobacz zdjęcia!

Pensjonat z basenem

Wypoczynek z dziećmi w górach U Grzegorza w Tyliczu

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!