Co nowego?

 • 09 maj
  Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem zaprzęgniętym w parę koni - wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Zobacz jak wypoczywają u nas rodziny!
 • 20 kwi
  Wakacje dla rodzin z dziećmi w górach
  Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem zaprzęgniętym w parę koni - wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Zobacz jak wypoczywają u nas rodziny!
 • 17 wrz
  Ferie w górach z dziećmi, z atrakcjami
  Spędź ferie zimowe z dziećmi w Tyliczu - nie tylko narty i wyciągi ale także wiele animacji i atrakcji wokół naszego domu: górka do zjazdów na sankach, rajd skuterami i inne...
 • 15 lip
  Izba leśna Kopciowa

  Izba Leśna Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Krynicy-Zdroju  jest na Kopciowej w pobliżu Mochnaczki Niżnej. Izba leśna składa się z kilku małych sal. Jedna z nich przygotowana jest do prowadzenia lekcji, wykłądu na temat życia lasu. Na[…]

 • 15 lip
  Muzeum przyrodnicze Ciężkowice

  Muzeum przyrodnicze w Ciężkowicach im. Krystyny i Włodzimierza Tomków, to świetna atrakcja dla rodzin z dziećmi. Szczególnie w czasie deszczu skorzystaj z okazji i zobacz eksponaty przyrodnicze z regiony Beskidu Małego. Niewielki budynek wyposażony został w[…]

 • 24 cze
  Wakacje z dziećmi we wrześniu
  Wakacje z dzieckiem nie muszą być drogie - skorzystaj ze specjalnej oferty w czerwcu i we wrześni. Tylko poza sezonem i wybierz tanie noclegi w Tyliczu z animacjami dla rodzin z dziećmi. Basen, bezpieczny plac zabaw, SLOW FOOD to dodatkowe atuty naszej propozycji.
 • 10 paź
  Boże Narodzenie z tradycją
  Uroczysta kolacja wigilijna, kolędowanie, animacje dla dzieci w nich świąteczne tradycje i obrzędy z Tylicza i Sądecczyzny - oraz narty, sauna, biesiada przy ognisku - święta Bożego Narodzenia w górach!
 • 10 paź
  Ferie w górach z dziećmi, z atrakcjami
  Spędź ferie zimowe z dziećmi w Tyliczu - nie tylko narty i wyciągi ale także wiele animacji i atrakcji wokół naszego domu: górka do zjazdów na sankach, rajd skuterami i inne...
 • 09 paź
  Sylwester w górach
  Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach - przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!
 • 02 lis
  Wyciągi: Tylicz, Krynica, Wierchomla
  Różnorodność tras, od czarnych dla po babyski dla dzieci, szkółki i wypożyczalnie, zaplecze gastronomiczne - zobacz wyciągi w Tyliczu, Krynicy Zdrój, Muszynie i Wierchomli!
 • 01 lis
  Przedszkola narciarskie dla dzieci
  Chcesz zyskać kilka chwil dla siebie, na spacer, na jazdę na nartach, opalanie na stoku lub na naukę jazdy na snowboardzie? Zapisz swoje dziecko do przedszkola narciarskiego!
 • 30 paź
  Szkółki narciarskie w Tyliczu
  Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na nartach albo desce snowboardowej - wybierz jedną z wielu szkółek narciarskich w Tyliczu - dla naszych gości z dodatkowym rabatem!
 • 29 paź
  Wypożyczalnie nart w Tyliczu
  Zobacz gdzie możesz wypożyczyć deskę snowboardową albo narty w Tyliczu - lista wszystkich okolicznych wypożyczalni sprzętu narciarskiego na stokach i przy wyciągach.
 • 19 mar
  Basen
  Basen dla dzieci i brodzik dla maluchów z ciepłą wodą podgrzewaną solarami, a tuż obok plac zabaw, trampolina i mini-plaża z leżakami dla stęsknionych słońca rodziców. Zobacz radość i zabawę dzieci w naszym basenie!
 • 19 mar
  Plac zabaw i boiska to za mało. Dlatego w naszej agroturystyce dzieci mogą bawić się jeszcze lepiej: są huśtawki, boiska, basen, zjeżdżalnia, piaskownice, trampolina a także punkt obserwacyjny z pomostami. Zobacz!
 • 19 mar
  Pokoik zabaw z piłkarzykami
  Twoje dzieci nie będą się nudzić w wakacje czy ferie nawet, kiedy za oknem niepogoda. Nasz pokoik zabaw to miejsce, z którego zawsze słychać śmiech i radosne okrzyki. Można tutaj zagrać z rodzicami w piłkarzyki albo budować domy z klocków czy bawić się w dom!
 • 19 mar
  Animacje dla dzieci (i rodziców)
  Przygotowaliśmy dom i otoczenie tak żeby każdy czuł się u nas dobrze. Szczególnie zadbaliśmy o animacje dla najmłodszych - wiemy jak to robić, bo sami mamy trójkę dzieci i wiemy jak sprawić, aby sie nie nudziły. Oto co czeka na Twoją rodzinę:
 • 19 mar
  Quest – podchody szlakiem źródełek
  Quest to jedna z wielu naszych propozycji spędzenia czasu z dziećmi. Ma to ukryty cel: zmobilizować najmłodszych podróżników do odbycia swojej pierwszej wielkiej wyprawy odkrywców!
 • 19 mar
  Mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi
  Krowa muuuu, koza meeeee, baran beeeeee... Posłuchaj jeszcze innych zwierząt! Zobacz jak wyglądają z bliska, pogłaskaj je, dowiedz się co jedzą... A wszytko na Farmie Lama w Mini Zoo!
 • 19 mar
  Stadnina koni i kucyków
  Konie, kucyki... Sam widok sprawia dużo radości każdemu dziecku a co dopiero możliwość jazdy?! A jeśli umiesz już jeździć - możesz uciec galopem od codziennych problemów w przepiękny krajobraz!
 • 19 mar
  Teatrzyk kukiełkowy
  Teatrzyk kukiełkowy, który organizujemy dla dzieci i rodziców cieszy się ogromnym zainteresowaniem - bajki z morałem, ręcznie malowana scenografia, piękna muzyka oraz... możliwość sprawdzenia talentu aktorskiego Twojego dziecka!
 • 19 mar
  Spływ pontonowy, kajakowy i łodziami
  Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wyprawę: spływ pontonowy Popradem z Muszyny lub z Leluchowa. Każde dziecko może się sprawdzić w roli wioślarza i będzie to niezapomniane przeżycie z wakacji w Tyliczu.
 • 19 mar
  Parki linowe i paintball
  Park linowy to system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. Ich pokonanie dostarcza dużej dawki adrenaliny. To świetna zabawa dla całej rodziny dorosłych, dzieci młodszych, jak i starszych.
 • 19 mar
  Kraina miodu – muzeum i skansen
  Odwiedź skanseny i muzea pszczelarstwa w Kamiannej i Stróżach - zobacz dlaczego Sądecczyzna jest krainą miodem płynącą, zabierz dzieci na edukacyjne ścieżki pszczelarskie!
 • 19 mar
  Przejażdżka wozem
  Jedną z wielu wycieczek dla dzieci i rodziców w naszej Agroturystyce jest przejażdżka wozem zaprzęgniętym w parę koni na pobliskie łąki u podnóża góry Łan. Później słuchamy co mówią do nas ptaki i świerszcze . Zobacz ile przy tym zabawy!