Podwieczorki w księgarni Drzewiec

Księgarnia dziecięca „Drzewiec” to wyjątkowe szczególnie dla młodych czytelników. W tym miejscu chcieliśmy przedstawić Wam bardzo ciekawą postać: Pani Magda to właścicielka niesamowitej księgarni znajdującej się w Krynicy: księgarni dziecięcej „Drzewiec”.

I pewnie nie byłoby nic specjalnego w księgarni dziecięcej, gdyby nie to, że Pani Magda włożyła w to miejsce całe swoje serce. Począwszy od wystroju, który od razu wprowadza cię w wyjątkowy klimat (po wejściu do środka czujesz się jak byś był w lesie) poprzez rodzaj literatury wybrany ze szczególna starannością, tak aby to co mały czytelnik weźmie do ręki pozwoliło go od razu oswajać z książką wysmakowaną pod względem ilustracji jak i treści.

Aż po fachową doradę. Pani Magda zna każdą pozycję z każdej swojej półki. Proponuje książki zupełnie inne niż masowe, ogólnie dostępne.. Potrafi doradzić i zachęcić młodego czytelnika do trafnego wyboru. A nawet (to już nasze prywatne doświadczenie) zachęcić dziecko nielubiące czytać do rozpoczęcia swojej przygody z książką!

Pani Magda stworzyła miejsce gdzie młody czytelnik może swobodnie buszować wśród najlepszych tytułów i odnaleźć pośród nich te najbardziej interesujące dla nich samych. Oprócz wyjątkowych książek Pani Magda oferuje audiobooki, różnego rodzaju gry oraz kursy i warsztaty dla dzieci.

Pani Magda przygotowała również dla naszych Gości specjalne spotkanie pt.: Baśniowe podwieczorki w czasie których czyta naszym najmłodszym Gościom bajki, opowiada o różnych ciekawych zjawiskach i przeprowadza z dziećmi ciekawe doświadczenia!
Zapraszamy w każdy wtorek lata!

Teraz już wiecie dlatego przy okazji wypoczynku z dzieckiem w Krynicy zachęcamy do odwiedzenia tego niezwykle klimatycznego książkowego królestwa! Na pewno nie pożałujecie!

Księgarnia „Drzewiec”

Krynica-Zdrój ul. Piłsudskiego 2
Nowe Łazienki Mineralne (wejście za Kościołem Zdrojowym)
www.ksiegarniadrzewiec.pl
tel. 793 600 936

Księgarnia czynna:
pon-pt 10.00-17.00
sobota 10.00-14.00

Podwieczorki w księgarni Drzewiec

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!