Domowe ciasta, wypieki i desery

Domowe ciasto, na swojskich jajkach i dobrej mące – któż go nie lubi jeść…

Jednak wypieki w domu nie zawsze jest czas, często też brakuje umiejętności i sprawdzonego przepisu.

U nas ciasto zawsze się udaje!

Poświęcamy czas, mamy sporą praktykę popartą radami naszej Babci Naci, a co najważniejsze: Babcia przekazała nam swoje sekretne przepisy na sernik z prawdziwego sera, na szarlotkę z nutką cynamonu i skórki z cytryny, na domowe pączki z różą,  na drożdżowe rogaliki z marmoladą i wiele, wiele innych przepisów. A goście mogą się nimi raczyć w ramach deseru, po obiedzie.

Jednak żeby spróbować naszych wypieków musisz do nas przyjechać – jeśli Ci posmakują – podzielimy się z Tobą przepisem i dodatkowymi wskazówkami.

Zapraszamy – spróbuj naszych ciast i deserów!

Domowe ciasta, wypieki i desery

Wypoczynek z dziećmi U Grzegorza w Tyliczu

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!