Gokarty na pedały

Polecamy, super zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku!

 

Gokarty na pedały

Dodatkowo nie tylko młodsze towarzystwo męskie zainteresuje przejażdżka gokartem na pedały. Bezpieczne pojazdy różnej wielkości również podwójne można wykorzystać w czasie spaceru Deptakiem Krynickim. Twoje dziecko będzie miało super zabawę a Ty chwile oddechu dla siebie!

Gokarty na pedały zlokalizowane są w dwóch miejscach – jedno to koło ślizgaczy Ufo a drugie w pobliżu kawiarenki Maleńka. I z tej lokalizacji lubię korzystać najbardziej!

Maleńka to cudowna Maleńka Kawiarenka z pysznym ciastem i dobrą kawą. Nasza rodzinna wyprawa do Krynicy bardzo często kończy się w tym miejscu. Ja z serniczkiem i herbatką, mąż z kawką i serniczkiem siedzimy relaksując się cudownym widokiem roześmianych dzieci (nie potrzebujących wtedy rodziców chyba że w miedzy czasie trzeba zamówić lody..) szalejących wokół alejek z nowo poznanymi rówieśnikami…

Bardzo polecamy! Dla naszych Gości na tą atrakcję Krynicy również specjalne zniżki!

Gokarty na pedały

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!