Mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi

Na Farmie Lama w MINI ZOO dzieci  mogą zobaczyć z bliska przyjaźnie nastawione zwierzęta – kozy, owce, konie, kaczki, kury, konie i kucyki.

We wtorki z reguły zapraszamy dzieci z rodzicami na spacer na Farmę gdzie każdy może pokarmić, pogłaskać, ale co najważniejsze może zobaczyć wszystkie zwierzęta gospodarskie na żywo – co zwierzęta jedzą i jakie odgłosy wydają. Dzieci mogą też obejrzeć sprzęty gospodarskie i maszyny rolnicze: traktory i nie tylko.

Mini ZOO należy do Stadniny Koni. Planując każdą dodatkową wycieczkę można również wsiąść pod uwagę możliwość odwiedzenia stadniny,  obejrzenia koni, ale co najważniejsze skorzystania z jazdy konnej czy na kucyku.

Farma Lama

www.farma-lama.pl

Tylicz, ul. Konfederatów Barskich 11

tel.: + 48 720 020 590

godziny otwarcia: 10:00 – 17:00 poniedziałek nie czynne

Odległość od  „Agroturystyki U Grzegorza”: 350m

 

Mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi

Wypoczynek z dziećmi w górach, w Tyliczu U Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!