Ognisko z meczem piłki nożnej i nie tylko!

Z reguły w poniedziałkowe popołudnie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców i dzieci na spotkanie integracyjne!

Na początku na rozgrzewkę meczyk i grają wszyscy i duzi i mali i dziewczyny i chłopcy i mamusie i tatusiowie choć ci ostatni zwykle czekają aż ci pierwsi się zmęczą i mężczyźni zostaną sami na polu wtedy już bardzo męskiej bitwy… Ci co nie grają dopingują!

Po meczyku wszyscy chcą się wzmocnić, pieką kiełbaskę, jedzą pyszny bigosik, mężczyźni bardzo zmęczeni uzupełniają płyny omawiając taktykę na następne spotkanie. Szczęśliwe dzieci bawią się w piasku, nigdy nie zmordowane ćwiczą mięśnie nóg na trampolinie również prowadząc rozmowy i te zwykle są bardzo poważne bo dotyczą rozważań typu, który kolor spodni jest fajniejszy albo kto skoczył wyżej albo jeszcze czy jutro będzie pomidorowa czy rosół…

Wesoło przy dźwiękach muzyki góralskiej płynie czas aż do późna bo tu nikt się nie spieszy jutro przecież jest kolejny wolny dzień, dzień wypoczynku, relaksu – wakacji z dziećmi!

Ognisko z meczem piłki nożnej i nie tylko!

Wypoczynek z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!