Ogródek

Ekologiczny ser z wiejskiego mleka ze świeża miętą, sałata z sosem z bazylią i czosnkiem...

Ponieważ agropensjonat najczęściej wybierany jest przez rodziny z dziećmi dostosowaliśmy ogródek do ich potrzeb. Nasze uprawy są ekologiczne, a do nawożenia wykorzystujemy jedynie nawóz naturalny.

Dzieci w ogródku

Dzieci często nie wiedzą jak wygląda natka pietruszki czy marchewki i co to jest botwinka. Często, na pytanie skąd się bierze mleko odpowiadają: “z kartonu!”, bo nigdy nie widziały jak dojona jest krowa. U nas można wszystko obejrzeć i spróbować – a nasze produkty wykorzystane do podania posiłków są miłą odmianą dla rodziców i ich dzieci.

Poza tym, małe dzieci często cierpią na różnego rodzaju alergie, jedząc warzywa z ogródka unikają wysypek i duszności. Jest on alternatywą dla współczesnego, wysoko przetworzonego jedzenia.

Ekologiczne warzywa i zielenina są zrywane tuż przed podaniem, są zawsze świeże i bez chemii dlatego smakują i służą wszystkim, ale szczególnie wegetarianom i alergikom. Nasi goście doceniają jakość warzyw z naszego ogródka podczas śniadań i obiadów: świeżo ściętą zieleninę, zapach kopru i pietruszki w sałatce z ogródka i potrawkę z cukinii doprawioną bazylią.

Poczuj ten smak – obejrzyj zdjęcia!

Ogródek

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!