Oranżeria

Salonik  z kominkiem to klimatyczne miejsce spotkań z dziećmi lub ze znajomymi w czasie niepogody albo wieczorem.

Jest dodatkową przestrzenią gdzie można po śniadaniu czy obiedzie wypić smaczną kawę z ekspresu i zjeść ciasto, zagrać w rodzinną grę albo pokolorować ciekawy obrazek, dostęp do internetu pozwala również na wakacyjne serfowanie w sieci. Można też na większym ekranie obejrzeć ulubiony film albo mecz w gronie znajomych.

Pomieszczenie w większości przeszklone daje uczucie jak gdybyśmy siedzieli na zewnątrz wśród zieleni ogrodu, wieczorem szklany dach pozwala obserwować gwiazdy!

Usytuowany blisko jadalni daje też rodzicom możliwość zjedzenia spokojnie posiłków. Zdarza się, że małe dzieci karmione przez swoich rodziców szybciej zjadają swoją porcję i pędzą przed siebie z rówieśnikami. Salonik z możliwością oglądania bajek zatrzymuje je na chwile, w tym czasie mama czy tato może spokojnie wypić kawę mając malucha blisko i pod kontrolą.

A wieczorem nasz salonik najlepiej sprawdza się na  imprezę ze znajomymi, kiedy dzieci już smacznie śpią i nie chcą słyszeć hałasu i śmiechu rozbawionych rodziców…

Zobacz zdjęcia!

Oranżeria z kominkiem

Wypoczynek z dziećmi U Grzegorza w Tyliczu

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
SYLWESTER z animacjami

SYLWESTER z animacjami

Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach – przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!