Oranżeria

Salonik  z kominkiem to klimatyczne miejsce spotkań z dziećmi lub ze znajomymi w czasie niepogody albo wieczorem.

Jest dodatkową przestrzenią gdzie można po śniadaniu czy obiedzie wypić smaczną kawę z ekspresu i zjeść ciasto, zagrać w rodzinną grę albo pokolorować ciekawy obrazek, dostęp do internetu pozwala również na wakacyjne serfowanie w sieci. Można też na większym ekranie obejrzeć ulubiony film albo mecz w gronie znajomych.

Pomieszczenie w większości przeszklone daje uczucie jak gdybyśmy siedzieli na zewnątrz wśród zieleni ogrodu, wieczorem szklany dach pozwala obserwować gwiazdy!

Usytuowany blisko jadalni daje też rodzicom możliwość zjedzenia spokojnie posiłków. Zdarza się, że małe dzieci karmione przez swoich rodziców szybciej zjadają swoją porcję i pędzą przed siebie z rówieśnikami. Salonik z możliwością oglądania bajek zatrzymuje je na chwile, w tym czasie mama czy tato może spokojnie wypić kawę mając malucha blisko i pod kontrolą.

A wieczorem nasz salonik najlepiej sprawdza się na  imprezę ze znajomymi, kiedy dzieci już smacznie śpią i nie chcą słyszeć hałasu i śmiechu rozbawionych rodziców…

Zobacz zdjęcia!

Oranżeria z kominkiem

Wypoczynek z dziećmi U Grzegorza w Tyliczu

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!