Plac zabaw z siłownią pod chmurką

W Tyliczu w niedalekiej odległości od naszego domu powstał całkiem spory, drewniany plac zabaw dla dzieci. Miejsce to jest chętnie odwiedzane przez całe rodziny i zimą i latem.

„Wioska na pniach” bo tak został nazwany to kilka domków powiązanych ze sobą pomostami i ciekawymi przejściami. Dodatkowo profesjonalne huśtawki z huśtawką typu pampers dla najmłodszych, linearium i oczywiście ogromne piaskownice. Są tam też wieże wspinaczkowe ze zjeżdżalniami oraz równoważnie. Duży teren zielony położony jest nad rzeką Muszynka, na terenie Tylickiego Parku Zdrojowego, z ławeczkami blisko pijalni wody Szczawy.

Sporym atutem tego miejsca jest to że w bezpośrednim sąsiedztwie zainstalowana została Siłownia pod gołym niebemW otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i szumu wody strumyka i zima i latem ćwiczyć może każdy: duży i mały i na świeżym powietrzu doskonalić swoją kondycją i tężyznę fizyczną.

Położenie Siłownia pod chmurką przy placu zabaw daje możliwość rodzicom, dziadkom i opiekunom dzieci korzystać z niej w czasie kiedy dzieci w towarzystwie rówieśników bawią się w zasięgu wzroku.
Siłownia od początku cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Tylicza. I jeżeli tylko pogoda dopisuje  korzysta z niej spora liczba osób. A przyjść tam może każdy i o każdej porze dnia. I co ważne taka rozrywka na świeżym powietrzu jest bezpłatna. Urządzenia są takie jak w siłowniach i w klubach: do robienia brzuszków, na wyrabianie mięśni nóg, rąk, barków.

Na urlopie jest więcej czasu na dbanie o kondycję, Polecamy fitness pod gołym niebem!

 Plac zabaw i siłownia – fitness pod chmurką

Tylicz ul. Konfederatów Barskich 6
godziny otwarcia: całą dobę

Odległość od  ”Agroturystyki U Grzegorza”: 100m