Przejażdżka wozem

Wszystkie dzieci lubią zwierzęta! Jednak mieszkając w mieście nie zawsze mają okazje je zobaczyć, a już na pewno nie każde może je pokarmić, dotknąć czy pogłaskać.

Wycieczka na łąkę

U nas wiele rzeczy jest możliwych! Przejażdżka wozem zaprzęgniętym w parę koni to miła niespodzianka dla dzieci. Wyjazd rozpoczyna się pod naszą altanką i prowadzi górskim bezdrożem do podnóża góry Łan.

Tam zatrzymujemy się na chwile żeby w ciszy usłyszeć odgłosy łąki. To nie lada wyzwanie żeby cały wóz rozbawionych dzieci ucichł choćby na sekundę, ale kiedy się to już stanie maluchy próbują wyodrębnić odgłosy natury: śpiew ptaków, rżenie koni a nawet cichy szum lasu i cykanie świerszczy…

Zapraszamy wszystkich do naszej przygody!

Przejażdżka wozem

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu U Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!