Psie zaprzęgi w Tyliczu

Ferie w górach z dziećmi na nartach

Zabawa z psami, przygotowanie haskich do drogi: zakładanie uprzęży, zapinanie do sań i w końcu przejażdżka, każdy może się sprawdzić w roli maszera czyli osoby prowadzącej psi zaprzęg, chcesz spróbować?

Szczególne odwiedziny w Agroturystyce U Grzegorza

Zawita do nas pan Tomek, maszer sporego stada psów haskich z częścią swojego stada – dziesięcioma haskimi. Opowie nam o swojej pracy, o psach o ich charakterach i zwyczajach. Pozwoli dzieciom na zabawę z psami bo te są przyzwyczajone i bardzo przyjazne do dzieci.

Nauczy nas jak zakładać uprzęż i zapinać psy do sań. Potem poinstruuje jak prowadzić sanie i zaprzęg. Na końcu będzie już tylko czysta frajda..

Każdy może się sprawdzić w roli maszera – sami zobaczcie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do próby swoich sił jako przewodnik stada!

Psie zaprzęgi w Tyliczu

Ferie w górach z dziećmi na nartach

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
SYLWESTER z animacjami

SYLWESTER z animacjami

Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach – przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!