Psie zaprzegi

Zabawa z psami, przygotowanie haskich do drogi: zakładanie uprzęży, zapinanie do sań i w końcu przejażdżka, każdy może się sprawdzić w roli maszera czyli osoby prowadzącej psi zaprzęg, chcesz spróbować?

Szczególne odwiedziny w Agroturystyce U Grzegorza

Zawita do nas pan Tomek, maszer sporego stada psów haskich z częścią swojego stada – dziesięcioma haskimi. Opowie nam o swojej pracy, o psach o ich charakterach i zwyczajach. Pozwoli dzieciom na zabawę z psami bo te są przyzwyczajone i bardzo przyjazne do dzieci.

Nauczy nas jak zakładać uprzęż i zapinać psy do sań. Potem poinstruuje jak prowadzić sanie i zaprzęg. Na końcu będzie już tylko czysta frajda..

Każdy może się sprawdzić w roli maszera – sami zobaczcie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do próby swoich sił jako przewodnik stada!

Psie zaprzęgi w Tyliczu

Ferie w górach z dziećmi na nartach

Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!