Quest – podchody szlakiem źródełek

Tylickie podchody to świetna zabawa dla całej rodziny.  To jedna z wielu naszych propozycji spędzenia czasu z dziećmi, ale w  integrując się z innymi Gośćmi. Ma to ukryty cel: zmobilizować najmłodszych podróżników do odbycia swojej pierwszej wielkiej wyprawy odkrywców!

Jesteśmy współtwórcami Quest- u, sprawdziliśmy na własnej skórze (z naszymi dziećmi), że taka wyprawa po skarb (wiedza o źródełkach, poznanie smaku wody) w nieznane może być ekscytująca i co najważniejsze zupełnie przy okazji  – edukacyjna. O dziwo dzieci – nawet największe marudy w towarzystwie rówieśników z kwatery pędzą przed siebie nie zważając na wysoką trawę i parzące pokrzywy – nagroda czeka, skoki przez strumyk i pieczątka z wielka kroplą życiodajnej wody! Czy daliby radę gdyby mama czy tato zaproponował taka wycieczkę? Na pewno w grupie mają większy doping!

Masz dziecko poniżej 2 lat? Nie rezygnuj! Możesz wypożyczyć nosidło tak na wszelki wypadek gdy krótkie nóżki okażą się zbyt zmęczone żeby iść dalej.

Dołączcie do nas w każdy poniedziałek lata!

Quest – Tylicz – gdzie to jest?

Tylicz znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, gminie Krynica Zdrój, przy drodze krajowej 75. Dojechać tu można trasą z Nowego Sącza w kierunku Muszynki. Wyprawę należy rozpocząć z parkingu przy ulicy Wolności 8, tj. obok Rozlewni Wody Mineralnej – w kierunku Powroźnika i Muszyny.

Tematyka

Wyprawa zapoznaje Cię z największym dziedzictwem Beskidu Sądeckiego – WODĄ, w postaci źródeł wód mineralnych, mofet, wodospadów, rzek i potoków. Podczas gry poczujesz oddech ziemi, usłyszysz bulgotkę i zasmakujesz tylickich wód mineralnych.

Jak szukać skarbu?

Będziesz szukał wskazówek w postaci literek, które ułożą się w hasło doprowadzające do ukrytego skarbu.

Czas przejścia: 75 minut

Pobierz kartę Questu:

Quest rodzinne podchody, mofeta, wodne skarby Tylicza

Quest - podchody szlakiem źródełek

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!