Quest – sławni, co w Krynicy mieszkali

Questy – nazywane też wędrówkami odkrywców – to zabawa łącząca elementy harcerskich podchodów i gier terenowych. Polega na przejściu po nieoznakowanych szlakach, którymi można wędrować, rozwiązując zagadki zawarte w wierszowanych wskazówkach. Na końcu przejścia na zdobywców czeka skarb – skrzyneczka, a w niej pieczątka, której odbicie potwierdza przebycie całej trasy. Uczestnik Wyprawy otrzymuje Kartę Questu składającą się zazwyczaj z mapy i wierszowanych wskazówek, które w ciekawy sposób prowadzą po poszczególnych punktach trasy.

Questing pomaga poznać historię lub przyrodę miejscowości bądź okoliczne atrakcje przyrodniczo-kulturowe. Celem questów jest głównie edukacja regionalna, odkrywanie jego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego.

Quest Krynica: Sławni co w Krynicy mieszkali – gdzie to jest?

Krynica-Zdrój „Perła Polskich Uzdrowisk” leży na południu Małopolski tuż przy granicy ze Słowacją. Dojechać z północy można drogami nr 75 lub nr 971. Wyprawę należy rozpocząć spod pomnika Jana Kiepury (przystanek HAWANA).

Tematyka

  • Wyprawa zapoznaje Cię z wybitnymi postaciami, które przebywały w Krynicy-Zdroju.

Jak szukać skarbu?

  • Będziesz szukał ukrytych literek, które ułożą się w hasło.

Czas przejścia: 60-75 min
Pobierz kartę Questu:
Quest_slawni_co_w_Krynicy_mieszkali

Quest - sławni, co w Krynicy mieszkali

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!