Restauracje, karczmy i pizzerie

Tylicz posiada świetne zaplecze gastronomiczne. Góralski osypek z żurawiną, zapiekany na grillu, bacowskie pierogi, kwaśnica i schab po Tylicku to tylko niektóre z tylickich przysmaków. Polecamy również pyszne, chrupiące placki ziemniaczane ze śmietaną u Pani Basi w Wiejskiej Chacie, albo pizze na prawdziwie włoskim, cieniutkim cieście u Czarka w Pokusie. W Tyliczu nie zabraknie tradycyjnych frytek z ketchupem i pepsi,  ale również regionalnego trunku i góralskiej muzyki.

Restauracja i Pizzeria Pokusa

Tylicz, ul. Biskupa Tylickiego 20
Tel.: 18 471 11 45, 503-083-036

Wiejska Chata

Tylicz, ul. Wiejska 1,
Tel.: 18 473 11 77

U GOGOCA GÓRALSKA CHATA

Tylicz, ul. Biskupa Tylickiego 3
Tel: 504097325

Restauracje, karczmy i pizzerie

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
SYLWESTER z animacjami

SYLWESTER z animacjami

Sylwester w górach: w Nowy Rok na nartach – przyjedź z całą rodziną i dziećmi do naszego agropensjonatu w Tyliczu k. Krynicy. Animacje dla dzieci, impreza sylwestrowa i biesiada przy ognisku w cenie!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!