Sankostrada

Sankostrada w Krynicy Zdrój to wspaniałą zabawa niezależnie od wieku! Poczuj dreszczyk emocji. Zobacz z góry “Iwonka” całą Krynicę.

Sankostrada Krynica to jeden z najdłuższych torów w Polsce. Długość trasy wynosi około 1 km z czego odcinek zjazdowy ma długość niemal 800 metrów. Różnica poziomów pomiędzy najniższym a najwyższym punktem rynny zjazdowej wynosi około 55 metrów.

Wózki mogą osiągnąć prędkość nawet ponad 40km/h jednak kiedy jedziesz z dzieckiem możesz znacznie ograniczyć prędkość do swoich potrzeb za pomocą hamulca. Wózki sankostrady przystosowane są do wożenia jednej lub dwóch osób z czego osoba niższa zawsze siedzi z przodu.

Wspaniała atmosfera, malownicze krajobrazy, profesjonalna obsługa sprawiają, że chwile spędzone ma samkostradzie będą na pewno niezapomniane.

SANKOSTRADA  – całoroczny tor saneczkowy

ul. Park Sportowy (obok lodowiska)
33 380 Krynica-Zdrój
tel. 48 18 471 58 10

Czynna:
w godzinach od 10 do 18
w okresie wakacyjnym od 10 do 20.

Sankostrada

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu!

Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

Rezerwuj!