Snowtubing

Snowtubing to bezpieczna jazda po śniegu na dmuchanych dętkach. Siadamy na wielką dętkę, „ponton” i zaczepieni do wyciągu jedziemy w górę – jednak to nie wyjazd jest największą atrakcją.

Zaraz po wyjeździe na górę, czeka Cię super wyzwanie – zjazd. Dostarczy Ci on sporo radosnej zabawy i emocji. Z jazdy snowtubingiem korzystają nie tylko dzieci. Najczęściej są to całe rodziny z dziećmi, świetnie bawiące się na kawałku gumy pędzącym z góry.

Zobacz jaka to frajda!

Informacja i kontakt:

Jarosław Gogoc

ul: Biskupa Tyllickiego  333-383 Tylicz

tel: 504097325

http://www.tylicznarty.com/

Snowtubing w Tyliczu

Ferie w górach z dziećmi na nartach

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!