Teatrzyk kukiełkowy

Teatrzyk kukiełkowy to propozycja dla naszych najmłodszych Gości ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Przedstawienia wzbogacone są piękną muzyka i kolorową, ręcznie malowaną scenografią. Wybrane przedstawienia zawsze z ciekawym morałem pobudzają wyobraźnię dzieci, uczą nowych zdolności, przypominają co jest dobre a co złe.

Wczesnym popołudniem, raz w każdym turnusie wakacyjnym, zapraszamy dzieci ze swoimi rodzicami do obejrzenia przedstawienia. Na naszym terenie rekreacyjnym, na przenośnej scenie odgrywać swoje role będą kukiełki.  Po obejrzeniu bajki dzieci mogą wejść za scenę, obejrzeć zaplecze, wziąć do reki kukiełki i spróbować swoich sił aktorskich.

Zobacz na zdjęciach jak w czasie ubiegłych wakacji Teatrzyk Lalek Pinokio bawił naszych Gości!

Teatrzyk kukiełkowy

Wypoczynek z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!