Spływ pontonowy, kajakowy i łodziami

Spływy pontonowe – zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na wyprawę na spływ pontonowy Popradem z Muszyny lub z Leluchowa. Tutaj każdy maluch może się sprawdzić w roli wioślarza i będzie to świetne przeżycie w postaci wspaniałych wspomnień z wakacji.

Będąc w tak blisko Poradu grzechem byłoby nie spróbować spływu tą rzeką, która wije się w malowniczych dolinach Muszyny i Żegiestowa! Spływ pontonowy to wspaniałe urozmaicenie wyjazdu rodzinnego czy też spotkania przyjaciół.

To rozrywka dla każdego poszukującego bezpiecznej przygody. Z całej rzeki można wybrać konkretne i specyficzne odcinki. Są bowiem takie, którymi rekreacyjnie i bardzo przyjemnie może przepłynąć rodzina z dziećmi. Są też i takie, które licznymi bystrzynami zadowolą spragnionych trochę mocniejszych wrażeń.

Fabryka Endorfiny – spływy pontonowe

tel.  660-313-091 lub 604-483-578
www.fabrykaendorfiny.pl

Wakacje z dzieckiem w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!