Spływ łodziami Popradem i Dunajcem

Sądeckie górskie rzeki i potoki oraz rozlewiska Jeziora Rożnowskiego, są miejscem spotkań kajakarzy, żeglarzy oraz miłośników kąpieli i wędkarstwa. Dunajec kusi swoim urokiem licznych wodniaków konkurujących na międzynarodowych spływach kajakowych.

W Wietrznicach koło Łącka zbudowano tor kajakowy (tel. 018 444 65 06, http://www.wietrznice.pl/ będący miejscem spotkań miłośników kajakarstwa górskiego. Tor przeznaczony jest do uprawiania sportu wyczynowego. Możliwe jest wynajęcie toru na godziny, dzięki temu można organizować tu zawody w kajakarstwie górskim, zgrupowania szkoleniowe, wycieczki szkolne, zielone szkoły, a także imprezy integracyjne dla firm.

          
Tor kajakowy w Wietrznicach

Sporo wrażeń dostarcza również spływ łodziami Doliną Popradu (tel. 018 446 84 49, http://centrum.nsnet.pl/). Trasa rozpoczyna się w Piwnicznej-Zdroju przy ul. Gąsiorowskiego, poniżej wiszącego mostu na Popradzie, a kończy w Rytrze u stóp góry Zamkowej. Bezpieczne, niezatapialne łodzie mają bardzo małe zanurzenie (9 cm), co pozwala na korzystanie ze spływu nawet przy niskich stanach wód Popradu. Spływ trawa ok. 1,5-2 godz. w zależności od stanu wody, siły oraz kierunku wiatru, pojemność łodzi 12-14 osób.

     

     
Spływ łodziami Doliną Popradu

W Znamirowicach nad Jeziorem Rożnowskim znajduje się przystań żeglarska (tel. 018 444 91 00), którą opiekuje się Yacht Club PTTK Beskid. Tu organizowane są m.in. szkolenia na stopień żeglarza jachtowego. Przystań dysponuje infrastrukturą do wodowania i wyciągania łodzi oraz do hangarowania i bazowania jachtów.


Przystań żeglarska nad Jeziorem Rożnowskim

     
Wyspa „Grodzisko” na Jeziorze Rożnowskim

Spływ łodziami Popradem i Dunajcem

Wakacje z dziećmi w górach, w Tyliczu u Grzegorza

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!